Akademia Nicola Bolasa #12 – rzut okiem na Origins tuż przed pre

Za oknami lato w pełni, postanowiliśmy więc, zamiast dusić się w domu, zająć się kartami w plenerze. Wielkimi krokami zbliża się wielkie, magicowe święto, które jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę, czyli premiera nowego dodatku Magic The Gathering: Origins. Wszyscy z zaciekawieniem przeglądamy spoilery, starając się przewidzieć, które karty osiągną sukces, a które będzie można użyć do palenia w piecu jesienią. Nas również ta sprawa mocno interesuje, nie czujemy się jednak na tyle mocni, żeby zabawiać się w wyrocznie – w tej kwestii, szczególnie pod kątem limited, wolimy zdać się  na Sołtysa. 

Postanowiliśmy jednak przedstawić Wam karty, które spodobały nam się najbardziej i podzielić kilkoma niusami związanymi z naszą ulubioną grą. Zapraszamy Was do oglądania i dzielenia się swoimi opiniami! Wybaczcie nam okulary, ale na „planie” słońce było tak intensywne, że inaczej się zwyczajnie nie dało. 

Przypominamy również o naszych konkursach. Został jeszcze tylko tydzień na zgłoszenia, także jeżeli chcecie wygrać nagrody, to musicie się pospieszyć Smile Do zobaczenia na pre lub w następnym odcinku!

Akademia Nicola Bolasa - anb komputerowe gry mtg


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze