ANB – relacja z WMCQ Kraków 2015

Ostatni łikend spędziliśmy na WMCQ Kraków 2015, które tym razem było rozgrywane w formacie modern. Wyników specjalnie efektownych nie zrobiliśmy – Ewelina swoim wielokolorowym redem poszła 3-3 i zdropowała. Rafał natomiast przez pierwsze 2 gry nie poniósł porażki, ale pozostałe 4 przegrał z kretesem.

Żeby nie zanudzać, postanowiliśmy pokazać Wam ciekawą i jakże różnorodną społeczność graczy, którzy stanęli z nami w szranki tego sądnego dnia. Porozmawialiśmy krótko z prawie dwudziestoma osobami i to właśnie oni są głównymi bohaterami naszej relacji! A pod koniec ogłaszamy, kto tym razem został Smoczym Apprenticem miesiąca!

Także jeśli chcecie sie dowiedzieć czym zajmuje się Przemek Knociński, od ilu lat w Magica gra Grzegorz Jezierski, ile Konrad Sokołowski gra na MODO, albo KTO nie był jeszcze w Tureckim więzieniu to zapraszamy!

 

Jeśli Wam się podobało to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. To nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - WMCQ Kraków 2015


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze