ANB – rzut oka na Shadows over Innistrad!

Wilkołaki, wampiry i demony, anioły z pokrwawionymi skrzydłami, zombie i rozmaite maszkary panoszą się po Świecie Innistrad, zamieniając życie prostych ludzi w koszmar. Historia przygotowana przez Magów z Wybrzeża prezentuje się bardzo klimatycznie, a jak zapowiada się sam dodatek, który zobaczymy na turniejach przedpremierowych już w najbliższy weekend? Specjalnie dla Was, już tradycyjnie, postanowiliśmy to sprawdzić! Które karty naszym zdaniem zapowiadają się najlepiej? Z jakich ciekawych umiejętności będziemy mogli skorzystać? Co rotuje, a czym będziemy mogli zagrać jeszcze jakiś czas? Zobaczcie koniecznie!

W międzyczasie opublikowaliśmy też pożegnalny opennig Oath of the gatewatch, a raczej krótki poradnik jak nie należy otwierać boosterów Smile

Jeśli Wam się podobało, to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpage’u. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - Innistrad SOI


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze