ANB – Wyniki konkursu, casting na obsadę filmu o MTG!

Cześć! Tydzień temu zakończyliśmy nasz casting do filmowej mega-produkcji o MTG. Komisja się zebrała i długie godziny debatowała nad skompletowaniem obsady. Przyszła więc pora na odcinek, w którym prezentujemy najbardziej trafne zgłoszenia i przekazujemy w ręce menadżerów wielomilionowe kontrakty. Ogłaszamy wyniki konkursu i rozdajemy nagrody, przygotowane wspólnie ze sklepem StrefaMTG. Wybór był trudny, jury nie mogło dojść do porozumienia, a poziom zgłoszeń wcale sprawy nie ułatwiał.

Na szczęście budżet na aktorów mamy nieograniczony, więc mogliśmy wybierać najlepszych. Zastanawiamy się, czy nie dorobić napisów i nie wysłać naszego filmu do osób odpowiedzialnych za prawdziwy casting. Ciekawe czy zgodziliby się z Waszymi typami. Przyznamy również pierwszy w historii tytuł Smoczego Apprentica, za udział w zabawę ze słowami kluczowymi.

 

 

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych! Pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

 

Akademia Nicola Bolasa - anb komputerowe gry mtg


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze