Filmowa analiza Dragons of Tarkir by Sołtys

Piątka smoczych lodrów, to jest Dromoka, Kolaghan, Atarka, Silumgar oraz Ojutai, prowadzą swoje klany w zażartej walce o dominacje nad Tarkirem. I ja nie próżnuję, nagrywając zwyczajową analizę pomimo delikatnego przeziębienia, które może być momentami słyszalne w moim głosie. Na wszelkie uwagi i sugestie odpowiem tradycyjnie w komentarzach, życzę owocnego seansu.

Materiał powstał we współpracy z serwisem Gamesmasters.pl, któremu składamy serdeczne podziękowania za wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

 

Oceny kart z Dragons of Tarkir:

 

1. kolory biały i niebieski

2. kolory czarny i czerwony

3. kolor zielony, multikolory i karty colorless

 

-x-

Na tym kończy się moja recenzja kart z Dragons of Tarkir. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych do zgłębienia wiedzy o formacie do skorzystania z naszej analizy tekstowej, a także do komentowania powyższych filmów i dyskusji. Materiał powstał dzięki współpracy z serwisem GamesMasters.pl, któremu składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.

Pozdrawiam, Sołtys

GM logo na TOG mtg, Analiza Fate Reforged


 

Podstawowe informacje o Dragons of Tarkir:

key artOpis fabuły „Dragons of Tarkir: Po wykonaniu swojej misji w przeszłości Tarkiru, Sarkhan Vol wraca do zmienionej przyszłości. Po uratowaniu Ugina smoki przejęły władzę nad krainą, znane postacie z historii głównego bohatera całkowicie się zmieniły; Zurgo stał się zwyczajnym służącym, Narset nie zginęła z jego rąk, za to stała się planeswalkerem. Bardzo dokładny opis świata wraz z omówieniem nowych klanów, Smoczych Elderów, języka smoków, ważnych miejsc i postaci Tarkiru, znajdziecie w przewodnikach dla Planeswalkerów:

Nazwa setu: Dragons of Tarkir.
Blok: Set trzeci z bloku Khansów.
Trzyliterowy skrót: DTK.
Twitter Hashtag: #MTGDTK.

Oficjalny Release: 27 marca 2015.
Launch Weekend: 27-29 marca 2015.
Eventy prereleasowe IRL: 21-22 marca 2015.
Game Day: 18-19 kwietnia 2015.
Prerelease events na MTGO: czyli te mniej opłacalne turnieje limited, dostępne na MTGO: 3-6 kwietnia 2015
Release DTK na MTGO: 6 kwietnia 2015.
Pro Tour Dragons of Tarkir: 10-12 kwietnia 2015, Belgia, Bruksela (format standard i Dragons of Tarkir/Dragons of Tarkir/Fate Reforged Draft z rozgrywkami Top 8 w standardzie).

Liczba kart: 264.

Constructed: DTK dochodzi do Legacy, Moderna i Vintage bez zmian dla formatów. Od dnia prereleasów będziemy grali w Typie 2: Blok Therosa, Khans of Tarkir, Dragons of Tarkir, Fate Reforged i Magic 2015 Core Set.
Limited: Po wejściu DTK formatem draftowym jest: 1x DTK, 1xFRF i 1x KTK, formatem sealeda są 2 boostery KTK, 2 FRF i 2 DTK, a dla sealeda prereleasowego są 4 boostery DTK, 1 booster FRF i 1 seeded DTK.

Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla graczy: card-set-archive/fate-reforged.
Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla sklepów: http://wpn.wizards.com/en/products/dragons-tarkir.

Języki w jakich wydane są produkty: angielski, uproszczony chiński, chiński tradycyjny, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański.


 

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze