Generator Boosterów Dragons of Tarkir

Error 404

Error

404

Not Found

The request /index.php?psychatog=DTK&opcja=DRAFT was not found on this server.

Legenda do paska z cenami pod zawartością boostera: zachodnie ceny są wyliczone wg. cennika Magic Traders, CoolStuffinc, SCG. Polskie ceny wyliczone według cennika Strefa MTG na dzień poprzedni. Podane ceny kart w wersji angielskiej, regular.


 -x-

O autorze: Robert Bieńkowski jest freelancerem; aktualnie zawodowo zajmuje się aplikacjami internetowymi, ponadto jest grafikiem i fotografem. W magica gra sporadycznie, parę razy pojawił się na warszawskiej Mobilizacji. W wolnych chwilach „torturuje” CardForge – http://mtgrares.blogspot.com

Kontakt: rbien@o2.pl


dragons of tarkir napis

Podstawowe informacje o Dragons of Tarkir:

key artOpis fabuły „Dragons of Tarkir: Po wykonaniu swojej misji w przeszłości Tarkiru, Sarkhan Vol wraca do zmienionej przyszłości. Po uratowaniu Ugina smoki przejęły władzę nad krainą, znane postacie z historii głównego bohatera całkowicie się zmieniły; Zurgo stał się zwyczajnym służącym, Narset nie zginęła z jego rąk, za to stała się planeswalkerem. Bardzo dokładny opis świata wraz z omówieniem nowych klanów, Smoczych Elderów, języka smoków, ważnych miejsc i postaci Tarkiru, znajdziecie w przewodnikach dla Planeswalkerów:

Nazwa setu: Dragons of Tarkir.
Blok: Set trzeci z bloku Khansów.
Trzyliterowy skrót: DTK.
Twitter Hashtag: #MTGDTK.

Oficjalny Release: 27 marca 2015.
Launch Weekend: 27-29 marca 2015.
Eventy prereleasowe IRL: 21-22 marca 2015.
Game Day: 18-19 kwietnia 2015.
Prerelease events na MTGO: czyli te mniej opłacalne turnieje limited, dostępne na MTGO: 3-6 kwietnia 2015
Release DTK na MTGO: 6 kwietnia 2015.
Pro Tour Dragons of Tarkir: 10-12 kwietnia 2015, Belgia, Bruksela (format standard i Dragons of Tarkir/Dragons of Tarkir/Fate Reforged Draft z rozgrywkami Top 8 w standardzie).

Liczba kart: 264.

Constructed: DTK dochodzi do Legacy, Moderna i Vintage bez zmian dla formatów. Od dnia prereleasów będziemy grali w Typie 2: Blok Therosa, Khans of Tarkir, Dragons of Tarkir, Fate Reforged i Magic 2015 Core Set.
Limited: Po wejściu DTK formatem draftowym jest: 1x DTK, 1xFRF i 1x KTK, formatem sealeda są 2 boostery KTK, 2 FRF i 2 DTK, a dla sealeda prereleasowego są 4 boostery DTK, 1 booster FRF i 1 seeded DTK.

Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla graczy: card-set-archive/fate-reforged.
Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla sklepów: http://wpn.wizards.com/en/products/dragons-tarkir.

Języki w jakich wydane są produkty: angielski, uproszczony chiński, chiński tradycyjny, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański.


 

 

Przeładuj

Print Friendly, PDF & Email