Generator Boosterów Magic: Origins

Error 404

Error

404

Not Found

The request /index.php?psychatog=ORI&opcja=DRAFT was not found on this server.

Legenda do paska z cenami pod zawartością boostera: zachodnie ceny są wyliczone wg. cennika Magic Traders, CoolStuffinc, SCG. Polskie ceny wyliczone według cennika Strefa MTG na dzień poprzedni. Podane ceny kart w wersji angielskiej, regular.


 -x-

O autorze: Robert Bieńkowski jest freelancerem; aktualnie zawodowo zajmuje się aplikacjami internetowymi, ponadto jest grafikiem i fotografem. W magica gra sporadycznie, parę razy pojawił się na warszawskiej Mobilizacji. W wolnych chwilach „torturuje” CardForge – http://mtgrares.blogspot.com

Kontakt: rbien@o2.pl


 

ORI, Magic Origins

Podstawowe informacje o Magic: Origins

Opis fabuły „Magic: Origins: Motywem przewodnim edycji jest „obudzenie iskry”. Poznajemy historie pięciu Planeswalkerów nowej fali (czyli takich trochę słabszych niż Nicol Bolas, Urza, Mishra, Teferi i wielu innych mogących siłą woli tworzyć światy). Origins opowiada o kluczowych dla danych kolorów młodych Planeswalkerach, jak było im ciężko w młodości, jak dostali swoje iskierki, z jakich planów pochodzą i na jakie plany przeszli po raz pierwszy. Liliana struła, pozbawiła poczytalności i zabiła swojego brata, Jace wszedł w brudne deale z potężnym sfinksem, który robił go w jajo, Chandra miała być skazana za ognistą magię zabronioną w jej krainie, Gideon – samozwańczy Robin Hood Therosa – przypadkiem pokonał silniejszego przeciwnika, a Nissa lubi kwiaty, kocha elfy, boi się węży i gardzi wampirami.

Planneswalker Plan narodzin Plan pierwszej podróży
Gideon Jura Theros Bant
Jace Beleren Vryn Ravnica
Liliana Vess Dominaria Innistrad
Chandra Nalaar Kaladesh Regatha
Nissa Revane Zendikar Lorwyn

Magic: Origins jest ostatnim dodatkiem przed rozpoczynającym się zestawem setów dwuedycyjnych pod kątem rotacji standardu. ORI jest także mocno powiązane z planszówką oraz komputerowym Magic Duels: Origins.

Trailer komputerowych Duelsów:

Nazwa setu: Magic: Origins

Blok: Core Set

Trzyliterowy skrót: ORI 

Twitter Hashtag: #MTGORIGINS

Oficjalny Release/Launch Weekend: 17 lipca 2015

Eventy prereleasowe IRL: 11-12 lipca 2015

Game Day: 8-9 sierpnia 2015

Prerelease events na MTGO: 24 lipca

Release ORI na MTGO: 27 lipca 2015

Pro Tour Magic Origins: 31 lipca – 2 sierpnia 2015, Vancouver, Kanada

Liczba kart: 272 + basic landy. W tym: 101 commonów, 80 uncommonów, 55 rarów, 16 mythic rarów, 20 basic landów. Dodatkowe 15 kart w sample decku (6 commonów, 4 uncommony, 5 rarów).

Sample decks: ten produkt dla początkujących będzie zawierał 15 wspomnianych wyżej czarów numerowanych 273 i wyżej, zawierać będzie 15 kart, które pojawiły się wcześniej w Magicu, ale nie będą obecne w 272 kartach Originsa. Będą to: Aegis Angel, Divine Verdict, Eagle of the Watch, Serra Angel, Into the Void, Mahamoti Djinn, Weave Fate, Flesh to Dust, Mind Rot, Nightmare, Sengir Vampire, Fiery Hellhound, Shivan Dragon, Plummet, Prized Unicorn, Terra Stomper. Będą one legalne w każdym formacie, w którym legalny będzie ORI. Te karty będą także obecne w Magic Origins Deck Builder’s Toolkit.

Przeładuj

Print Friendly, PDF & Email