Legacy Cube – kolejne Mono W Aggro

Nadszedł czas Amonkhetu, ale ja chciałbym wrócić jeszcze na chwilę do Legacy Cube. Przed wami kolejne Mono W aggro w tym formacie. Jakoś tak się złożyło, że tak na koniec zabaw z kostką po raz któryś z rzędu coś takiego wydraftowałem i siadło 3-0.

Tym razem zdążyłem nagrać replaye zanim Wizardzi je zepsuli, więc nadrabiam w ten sposób błąd z poprzedniego drafta. I tak w sumie to ten materiał jest trochę taką „rekompensatą” za to, że do tamtego tekstu filmików z gier dołączyć nie mogłem.

 

Oto jak składałem moje kolejne Mono W Aggro:

Wcale nie zamierzałem wylądować w tym archetypie, ale… tak wyszło i koniec końców pilotwałem kolejne Mono W Aggro. Odrzuciłem niebieski jeszcze w czasie drafta i złożyłem czysty, biały deck z niską krzywą, mieczami i dużą agresją. Tu nie ma żadnej specjalnej finezji czy filozofowania. Wczesny drop, potem kolejny, potem miecz i gg. Tak to ma wyglądać. Zanim jednak zobaczymy, czy faktycznie tak było w czasie gier, przyjrzyjmy się deckowi.

Mother of Runes by Terese Nielsen

Legacy Cube: kolejne Mono W Aggro – spis decku i gry

Deck wyglądał tak:

Gry omawiam na poniższych filmikach. To moje kolejne Mono W Aggro miało co najmniej jedną naprawdę ciekawą rundę (tę pierwszą). Pozostałe były jednak prostsze, choć i druga miała parę dość interesujących aspektów.

Runda I

 Runda II

Runda III

Mam nadzieję, że to kolejne mono W aggro się wam podobało.

Wraz z nadejściem Amonkhetu kończy się dla mnie funowy czas w limited. Być może coś z tego formatu nagram, ale póki co traktuję go bardziej jak sympatyczną rozrywkę i odskocznię od constructed (raczej Pauper niż inne formaty), na którym teraz się pewnie skupię. Zobaczymy, nic na siłę Smile

A póki co oglądajcie, subskrybujcie psychatogowy kanał, komentujcie. Na razie te drafty to po części takie wprawki przed nagrywaniem draftów na żywo. Po części zaś wynika to z konieczności upgrade’u kompa, który – obawiam się – może mieć kłopot z uciągnięciem jednocześnie MTGO i oprogramowania do nagrywania. Tak czy siak, każdy feedback się przyda i będzie działał motywująco. Do następnego razu!

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze