[Limited/Draft] Sołtysowy debiut w czwartym sezonie Cube’a

Wspominałem już o tym evencie co nieco na naszej facebookowej fanstronie, teraz zapodaję Wam obiecane filmy z wszystkich gier. Niestety zacząłem nagrywać dopiero od 1 rundy, a raredraft nie czyta plików z cube draftów, toteż przebieg draftowania mogę zaproponować jedynie w formie pliku tekstowego. Format jest mega nieopłacalny, ale gra się go bardzo przyjemnie, więc zapewne nagram jeszcze jeden czy dwa evenciki.

 

 

Więcej informacji o najnowszym sezonie: http://psychatog.pl/limited-cube-drafting-okiem-ishana/

Przebieg drafta:

Spoiler

Pack 1 pick 1:
    Baneslayer Angel
–> Jace, the Mind Sculptor
    Liliana Vess
    Firestorm
    Devoted Druid
    Lightning Greaves
    Raging Ravine
    Vindicate
    Phyrexian Processor
    Woodland Cemetery
    Great Sable Stag
    Ulvenwald Tracker
    Gideon’s Lawkeeper
    Volcanic Hammer
    Wildfire
 
Pack 1 pick 2:
    Wall of Omens
    Time Spiral
    Greater Gargadon
    Genesis
    Lion’s Eye Diamond
    Gaea’s Cradle
    Realm Razer
    Deathmark
    Zombie Cutthroat
    Woolly Thoctar
    Jade Mage
    Sea Gate Oracle
–> Journey to Nowhere
    Man-o’-War
 
Pack 1 pick 3:
    Soltari Champion
    Aeon Chronicler
    Reckless Charge
    Yavimaya Elder
    Ulamog, the Infinite Gyre
    Breeding Pool
–> Grand Arbiter Augustin IV
    Ankh of Mishra
    Thornscape Battlemage
    Opt
    Overrun
    Consuming Vapors
    Voidmage Prodigy
 
Pack 1 pick 4:
    Willbender
    Tin Street Hooligan
    Blastoderm
–> Everflowing Chalice
    Tundra
    Grimgrin, Corpse-Born
    Phyrexian Crusader
    Sulfur Falls
    Headhunter
    Korlash, Heir to Blackblade
    Power Sink
    Deep Analysis
 
Pack 1 pick 5:
–> Counterspell
    Nezumi Shortfang
    Siege-Gang Commander
    Wickerbough Elder
    Coldsteel Heart
    Lavaclaw Reaches
    Void
    Razormane Masticore
    Torch Fiend
    Into the Roil
    Fertile Ground
 
Pack 1 pick 6:
    Thalia, Guardian of Thraben
    Heartbeat of Spring
    Temple Garden
    Goblin Legionnaire
    Platinum Angel
    Nantuko Vigilante
    Volcanic Fallout
    Pillar of Flame
    Thunderscape Battlemage
–> Tidings
 
Pack 1 pick 7:
    Oracle of Mul Daya
    Black Vise
    Spiritmonger
    Priest of Urabrask
    Drowned Catacomb
    Bogardan Hellkite
–> Capsize
    Spell Pierce
    Ethersworn Canonist
 
Pack 1 pick 8:
    Countryside Crusher
    Barbarian Ring
    Psychatog
    Moment’s Peace
    Palinchron
    Firespout
    Disenchant
–> Repeal
 
Pack 1 pick 9:
–> Liliana Vess
    Firestorm
    Devoted Druid
    Lightning Greaves
    Raging Ravine
    Phyrexian Processor
    Wildfire
 
Pack 1 pick 10:
    Time Spiral
    Lion’s Eye Diamond
–> Gaea’s Cradle
    Realm Razer
    Deathmark
    Woolly Thoctar
 
Pack 1 pick 11:
    Ulamog, the Infinite Gyre
    Thornscape Battlemage
    Opt
    Overrun
–> Voidmage Prodigy
 
Pack 1 pick 12:
–> Willbender
    Tin Street Hooligan
    Sulfur Falls
    Headhunter
 
Pack 1 pick 13:
–> Void
    Torch Fiend
    Fertile Ground
 
Pack 1 pick 14:
    Goblin Legionnaire
–> Volcanic Fallout
 
Pack 1 pick 15:
–> Priest of Urabrask
 
 
Pack 2 pick 1:
    Oblivion Ring
    Future Sight
    Gravecrawler
    Kargan Dragonlord
    Harmonize
–> Wurmcoil Engine
    Badlands
    Tidehollow Sculler
    Empty the Warrens
    Angelic Destiny
    Stillmoon Cavalier
    Yosei, the Morning Star
    Strangleroot Geist
    Goblin Welder
    Paladin en-Vec
 
Pack 2 pick 2:
    Cataclysm
    Bone Shredder
    Taurean Mauler
    Rancor
    Scroll Rack
    Bloodstained Mire
    Huntmaster of the Fells
    Turnabout
    Slayers’ Stronghold
–> Ponder
    Thornling
    Worship
    Deprive
    Fyndhorn Elves
 
Pack 2 pick 3:
    Weathered Wayfarer
    Tinker
    Geralf’s Messenger
    Blistering Firecat
–> Mind Stone
    Tropical Island
    Knight of the Reliquary
    Masticore
    Desolate Lighthouse
    Call the Skybreaker
    Skittering Skirge
    Steppe Lynx
    Burrenton Forge-Tender
 
Pack 2 pick 4:
    Upheaval
    Ink-Eyes, Servant of Oni
–> Prismatic Lens
    Windswept Heath
    Broodmate Dragon
    Mindslaver
    Windbrisk Heights
    Sprouting Thrinax
    Loam Lion
    Staggershock
    Glorious Anthem
    Innocent Blood
 
Pack 2 pick 5:
    Graveborn Muse
    Survival of the Fittest
    Nevinyrral’s Disk
    Fire/Ice
–> Mimic Vat
    Kjeldoran Outpost
    Terminate
    All Suns’ Dawn
    Gathan Raiders
    Rude Awakening
    Profane Command
 
Pack 2 pick 6:
    Whipcorder
    Chrome Mox
    Karakas
    Edric, Spymaster of Trest
    Vampire Nighthawk
–> Doom Blade
    Soltari Monk
    Slith Firewalker
    Pact of Negation
    Joraga Treespeaker
 
Pack 2 pick 7:
–> Lone Revenant
    Gatekeeper of Malakir
    Nostalgic Dreams
    Stomping Ground
    Red Elemental Blast
    Smash to Smithereens
    Firemane Angel
    Act of Aggression
    Putrid Imp
 
Pack 2 pick 8:
–> Careful Consideration
    Genesis Wave
    Esper Charm
    Vulshok Refugee
    Stunted Growth
    Cloudthresher
    Tibalt, the Fiend-Blooded
    Bane of the Living
 
Pack 2 pick 9:
–> Future Sight
    Harmonize
    Tidehollow Sculler
    Empty the Warrens
    Angelic Destiny
    Stillmoon Cavalier
    Goblin Welder
 
Pack 2 pick 10:
    Rancor
    Scroll Rack
    Slayers’ Stronghold
    Thornling
    Worship
–> Deprive
 
Pack 2 pick 11:
    Blistering Firecat
    Desolate Lighthouse
    Call the Skybreaker
    Skittering Skirge
–> Burrenton Forge-Tender
 
Pack 2 pick 12:
    Sprouting Thrinax
    Loam Lion
–> Staggershock
    Glorious Anthem
 
Pack 2 pick 13:
–> Kjeldoran Outpost
    All Suns’ Dawn
    Gathan Raiders
 
Pack 2 pick 14:
    Soltari Monk
–> Pact of Negation
 
Pack 2 pick 15:
–> Act of Aggression
 
Pack 3 pick 1:
    Blade Splicer
–> Consecrated Sphinx
    Despise
    Koth of the Hammer
    Woodfall Primus
    Sword of Fire and Ice
    Thawing Glaciers
    Undermine
    Æther Vial
    Beast Within
    Phantom Centaur
    Beacon of Destruction
    Vampire Hexmage
    Kami of Ancient Law
    Arbor Elf
 
Pack 3 pick 2:
    Tradewind Rider
    Duress
    Frenzied Goblin
    Somberwald Sage
    Fellwar Stone
    Creeping Tar Pit
    Sphinx of the Steel Wind
    Powder Keg
    Pillage
–> Rout
    Soltari Priest
    Mana Tithe
    Sakura-Tribe Elder
    Goblin Ruinblaster
 
Pack 3 pick 3:
    Miscalculation
    Lightning Bolt
    Vengevine
    Myr Battlesphere
–> Underground Sea
    Bituminous Blast
    Ideas Unbound
    Mutavault
    Earthquake
    Ninja of the Deep Hours
    Pulse of the Fields
    Essence Scatter
    Avalanche Riders
 
Pack 3 pick 4:
–> Tamiyo, the Moon Sage
    Chaos Warp
    Awakening Zone
    Solemn Simulacrum
    Ajani Vengeant
    Avacyn, Angel of Hope
    Rootbound Crag
    Day of Judgment
    Devil’s Play
    Aftershock
    Spikeshot Elder
    Wake Thrasher
 
Pack 3 pick 5:
    Honor of the Pure
    Snapcaster Mage
    Spinning Darkness
    Pyrokinesis
    Hystrodon
    Lotus Bloom
    Hallowed Fountain
    Sphinx of Jwar Isle
    Chameleon Colossus
    Forbid
–> Fettergeist
 
Pack 3 pick 6:
    Chain Lightning
    Channel
    Celestial Colonnade
    Lightning Helix
    Tumble Magnet
–> Meloku the Clouded Mirror
    Havengul Lich
    Urabrask the Hidden
    Akroma, Angel of Fury
    Ravenous Baboons
 
Pack 3 pick 7:
    Ball Lightning
    Deranged Hermit
    Tectonic Edge
    Prophetic Bolt
–> Ratchet Bomb
    Cursecatcher
    Skithiryx, the Blight Dragon
    Goblin Goon
    Burning of Xinye
 
Pack 3 pick 8:
    Loyal Cathar
    Gamble
    Nucklavee
–> Precursor Golem
    Lake of the Dead
    Arc Trail
    Tombstalker
    Elves of Deep Shadow
 
Pack 3 pick 9:
    Woodfall Primus
    Thawing Glaciers
–> Undermine
    Phantom Centaur
    Beacon of Destruction
    Kami of Ancient Law
    Arbor Elf
 
Pack 3 pick 10:
–> Tradewind Rider
    Frenzied Goblin
    Powder Keg
    Pillage
    Soltari Priest
    Goblin Ruinblaster
 
Pack 3 pick 11:
    Ideas Unbound
    Earthquake
    Ninja of the Deep Hours
–> Essence Scatter
    Avalanche Riders
 
Pack 3 pick 12:
    Chaos Warp
    Awakening Zone
    Aftershock
–> Spikeshot Elder
 
Pack 3 pick 13:
–> Pyrokinesis
    Lotus Bloom
    Sphinx of Jwar Isle
 
Pack 3 pick 14:
–> Urabrask the Hidden
    Akroma, Angel of Fury
 
Pack 3 pick 15:
–> Goblin Goon

Decklist:

Spoiler

pokaż / ukryj

UW Control


 

RUNDA 1

 

RUNDA 2

RUNDA 3

 

Pozdrawiam
– Sołtys

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze