Powrót do Materiały

Hall of Fame Mistrzostw Polski

Wyłonienie Mistrzów Polski 1997

master1 master2

Przyznanie nagród najlepszym zawodnikom z rankingów standard (po lewej – Przemysław Oberbek odbiera nagrodę od belgijskiego przedstawiciela Wizardów) oraz classic (po prawej – Grzegorz Świetlik odbierający swój puchar). W tym roku nie odbywały się oficjalne Mistrzostwa Polski.


GP2001

Paweł Karaszewski – trzy lata później, podczas Grand Prix Warszawy.

Mistrzostwa Polski 1998

1 miejsce – Paweł „Karaś” Karaszewski

2 miejsce – Grzesiek Świetlik

top 4 – Wojtek „Baniak” Kazbieruk

top 4 – Emil Leszczynski

top 8 – Igor Mazierski

top 8 – Sebastian Drużbicki

top 8 – Michał Greń

top 8 – Bartosz „Prezes” Wojtowicz

 


Jaroslaw Paszkiewicz

Jarosław Paszkiewicz stjący przy drzwiach, w towarzystwie kilku warszawskich graczy

Mistrzostwa Polski 1999

1. miejsce – Jarosław „Jarecki” Paszkiewicz

2. miejsce – Marcin „Żółw” Lichniak

top 4 – Piotr „Chabał” Chabałowski

top 4 – Sebastian Drużbicki

top 8 – Paweł Mazierski

top 8 – Marcin „Góral” Horecki

top 8 – Konrad Zawadzki

top 8 – Przemysław „Ober” Oberbek

 


MP2000

Od lewej: Paweł Karaszewski, Adrian Ciszek, Paweł Mazierski i Marcin Sadoś

Mistrzostwa Polski 2000

1. miejsce – Marcin „Mały” Sadoś

2. miejsce – Paweł Mazierski

top 4 – Paweł „Karaś” Karaszewski

top 4 – Adrian „Cihy” Ciszek

top 8 – Marcin „Góral” Horecki

top 8 – Tomek „Młody Góral” Horecki

top 8 – Piotr „Chabał” Chabałowski

top 8 – Marcin „Kumor” Kumorek

 


MP2001

Na zdjęciu Adrian Ciszek vs Marcin Horecki (siedzi tyłem), przy nich sędzia i Adam Urban robiący feature matche’a. W tle Andrzej Cwalina sędziuje mecz Radosława Gromko z MAriuszem Kucharskim

Mistrzostwa Polski 2001

1. miejsce – Paweł „Karaś” Karaszewski

2. miejsce – Marcin „Góral” Horecki

top 4 – Krzysztof „Domasz” Domaszewski

top 4 – Szymon „Jojos” Białek

top 8 – Radosław „GromDragon” Gromko

top 8 – Mariusz „Maniek” Kucharski

top 8 – Adrian „Cihy” Ciszek

top 8 – Piotr „Chabał” Chabałowski

 


MP2002

Grupowe zdjęcie przedstawiające Mistrzów z róznych krajów podczas Mistrzostw Europy. Adrian brzegowy stoi po prawej obok klęczącego jegomościa.

Mistrzostwa Polski 2002

1. miejsce – Adrian „Toudi” Brzegowy

2. miejsce – Przemek „Ober” Oberbek

top 4 – Przemek „Przemol” Wołowiec

top 4 – Adam „Caleb” Urban

top 8 – Krzysztof „Domasz” Domaszewski

top 8 – Mariusz „Warmagic” Górniak

top 8 – Marcin „Żółw” Lichniak

top 8 – Adam „Sierot” Sierociński

 


MP2003

National Team – od lewej: Tomasz Pikos, Mariusz Kucharski, Przemysław Oberbek

Mistrzostwa Polski 2003

1. miejsce – Przemek „Ober” Oberbek

2. miejsce – Mariusz „Maniek” Kucharski

top 4 – Tomasz Pikos

top 4 – Aleksander „Olo” Hajnisz

top 8 – Radoslaw „Ishan” Kaczmarczyk

top 8 – Mateusz „Prondek” Prondzynski

top 8 – Michal „SM” Surma

top 8 – Łukasz „Baleron” Pędrakowski

 


MP2004

National Team – od lewej: Grzegorz Borys, Sebastian Guliński i Krzysztof Domaszewski

Mistrzostwa Polski 2004

1. miejsce – Sebastian „Guli” Guliński

2. miejsce – Krzysztof „Domasz” Domaszewski

top 4 – Grzegorz Borys

top 4 – Michał „Młody” Świętek

top 8 – Damian Grabeus

top 8 – Adam „Caleb” Urban

top 8 – Marcin „Góral” Horecki

top 8 – Marcin „Żółw” Lichniak

 


MP2005

Od lewej: Adam Urban, Hubert Jaskólski i Radosław Kaczmarczyk

Mistrzostwa Polski 2005

1. miejsce – Hubert „Ogr” Jaskólski

2. miejsce – Leszek „Lechu2k” Rodzeń

top 4 – Radosław „Ishan” Kaczmarczyk

top 4 – Tomasz Pikos

top 8 – Krzysztof „Neg” Nega

top 8 – Łukasz „Kot” Kotowicz

top 8 – Wojciech „Czery” Czerepak

top 8 – Adam „Caleb” Urban

 


MP2006

Od lewej: Marcin Horecki, Przemysław Oberbek i Mateusz Kopeć

Mistrzostwa Polski 2006

1. miejsce – Przemysław „Ober” Oberbek

2. miejsce – Mateusz „Maqas” Dąbkowski

top 4 – Marcin „Góral” Horecki

top 4 – Mateusz Kopeć

top 8 – Jakub „Lord Baki” Wudarski

top 8 – Łukasz „Kot” Kotowicz

top 8 – Przemysław „Boq” Bok

top 8 – Wojciech „Wojas” Zuber

 


MP2007

Od lewej: Cyryl Kocięcki, Adam Urban, Robert Szarata i Radosław Kaczmarczyk

Mistrzostwa Polski 2007

1. miejsce – Robert Szarata

2. miejsce – Cyryl Kociecki

top 4 – Arkadiusz „Rosół” Rosołek

top 4 – Radosław „Ishan” Kaczmarczyk

top 8 – Adam „Caleb” Urban

top 8 – Michał Musiał

top 8 – Maciej Pasek

top 8 – Piotr Sieńko

 


MP2008

Od lewej: Tomasz Pędrakowski, Krzysztof Różycki i Michał Krzyżyk

Mistrzostwa Polski 2008

1. miejsce – Tomasz „Pendrak” Pędrakowski

2. miejsce – Krzysztof „Roza” Różycki

3. miejsce – Michał Krzyżyk

4. miejsce – Marek Jania

top 8 – Rafał „Jurand” Arendt

top 8 – Maciej Pasek

top 8 – Radek „Ishan” Kaczmarczyk

top 8 – Leszek „lechu2k” Rodzeń

 


MP2009

Od lewej: Jacek Skiba, Sławomir Jabs i Siano zastępujący Leszka Dutkiewicza

Mistrzostwa Polski 2009

1. miejsce – Slawomir Jabs

2. miejsce – Leszek Dutkiewicz

3. miejsce – Jacek Skiba

4. miejsce – Daniel Sarnowski

top 8 – Dominik „Świstak” Konieczny

top 8 – Marcin „Slay” Pająk

top 8 – Tomasz „Lekarz” Łukaszyk

top 8 – Robert Szarata

 


MP2010

Od lewej: Piotr Andrys, Mikołaj Wyspiański i Tomasz Pędrakowski

Mistrzostwa Polski 2010

1. miejsce – Mikołaj „Elendix” Wyspiański

2. miejsce – Piotr Andrys

3. miejsce – Tomasz „Pendrak” Pędrakowski

4. miejsce – Konrad „Sokół” Sokołowski

top 8 – Karol „Nosi” Nosowicz

top 8 – Michał Mrozek

top 8 – Filip Sznigir

top 8 – Krzysztof Ginter

 


Od lewej: Wojciech Czerepak, Tomasz Figarski i Tomasz Pędrakowski

Mistrzostwa Polski 2011

1. miejsce – Tomasz „Figar” Figarski

2. miejsce – Wojciech „Czery” Czerepak

3. miejsce – Tomasz „Pendrak” Pędrakowski

4. miejsce – Adam „AgraveiN” Skotak

top 8 – Jakub Janeczek

top 8 – Grzegorz Jezierski

top 8 – Kacper Barzych

top 8 – Tomasz Musiał

 


Jan Pruchniewicz

Worlds Magic Cup Qualifier 2012 – Warszawa

1. miejsce – Pruchniewicz Jan

2. miejsce – Piątkowski Łukasz

3-4. miejsce – Szałek Marcin

3-4. miejsce – Lis Michał

top 8 – Jezierski Grzegorz

top 8 – Dudziec Tomasz

top 8 – Mrożek Michał

top 8 – Gerwatowski Adam 

Star

Adam Bubacz

Worlds Magic Cup Qualifier 2012 – Łódź

1. miejsce – Adam Bubacz

2. miejsce – Patryk Wiśniewski

3-4. miejsce – Maciej Janik

3-4. miejsce – Tomasz Dudziec

top 8 – Adam Bajerowicz

top 8 – Mateusz Kopeć

top 8 – Jacek Piwiec

top 8 – Wojciech Herdzina

 

 

Star

Kopeć Mateusz

Worlds Magic Cup Qualifier 2012 – Katowice

1. miejsce – Kopeć Mateusz

2. miejsce – Krupanek Tomek

3-4. miejsce – Sokołowski Konrad

3-4. miejsce – Wald Piotr

top 8 – Cichecki Łukasz

top 8 – Krzyżyk Michał

top 8 – Dudziec Tomasz

top 8 – Aksman Jarosław

 


Knot zwyciezca wmcq 2013

Przemysław Knociński, zwycięzca WMCQ 2013, Wrocław

Worlds Magic Cup Qualifier 2013 – Wrocław

1. miejsce – Knociński Przemysław

2. miejsce – Musiał Łukasz

3-4. miejsce – Zych Przemysław

3-4. miejsce – Czerepak Wojciech

top 8 – Błoński Cezary

top 8 – Sikorski Jerzy

top 8 – Dudziec Tomasz

top 8 – Wiśniewski Patryk 

 

 

Star

swistak winner wmcq

Dominik Konieczny, zwycięzca WMCQ 2013, Warszawa

Worlds Magic Cup Qualifier 2013 – Warszawa

1. miejsce – Konieczny Dominik

2. miejsce – Jezierski Grzegorz

3-4 miejsce – Jampuła Maciej

3-4 miejsce – Krzyżyk Michał

top 8 – Lewicki Michał

top 8 – Wróblewski Konrad

top 8 – Kozak Jakub

top 8 – Lis Michał

Star

gosc wygral lodzkie wmcq

Piotr Kaźmierczak, zwycięzca WMCQ 2013, Łódź – fotka ze strony sklepu Gamelord

Worlds Magic Cup Qualifier 2013 – Łódź

1. miejsce – Piotr Kaźmierczak

2. miejsce – Michała Lorenc

3-4. miejsce – Przemysław Oberbek

3-4. miejsce – Maciej Dolata

top 8 – Alan Andrzejewski

top 8 – Viet Nguyen

top 8 – Dominik Piątkowski

top 8 – Dawid Krzyształowicz

 


Sabre odbiera trofeum od organizatora

Sabre odbiera trofeum od Obera

Mistrzostwa Psychatoga 2013 – Szczyrk

1. miejsce – Szymon „Sabre” Cofalik

2. miejsce – Przemysław „Ober” Oberbek

3-4. miejsce – Grzegorz „Urlich” Kowalski

3-4. miejsce – Jacek Piwiec

top 8 – Tymoteusz „Kesil” Staniucha

top 8 – Michał „Migacz” Mrozek

top 8 – Grabowski Andrzej

top 8 – Patryk Kijowski

 


Worlds Magic Cup Qualifier 2014 – Warszawa

Grzegorz Jezierski, zwycięzca WMCQ 2014, Warszawa

Grzegorz Jezierski, zwycięzca WMCQ 2014, Warszawa

1. miejsce – Jezierski Grzegorz

2. miejsce – Durzyński Michał

3-4. miejsce – Pszczółkowski Hubert

3-4. miejsce – Janeczek Jakub

top 8 – Orłowski Robert

top 8 – Lewicki Michał

top 8 – Popielski Michał

top 8 – Maciejewski Mateusz

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2014 – Kraków

Andrzej wmcq krk!

Andrzej Jaworowski, zwycięzca WMCQ 2014, Kraków

1. miejsce – Jaworowski Andrzej

2. miejsce – Janeczek Jakub

3-4. miejsce – Milewicz Mateusz

3-4. miejsce – Gerwatowski Adam

top 8 – Lewicki Michał

top 8 – Sokołowski Konrad

top 8 – Matych Adrian

top 8 – Kowalski Grzegorz 

 

 

 

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2014 – Gdańsk

Piotr Wald

Piotr Wald, zwycięzca WMCQ 2014, Gdańsk

1. miejsce – Wald Piotr

2. miejsce – Wiktorzak Piotr

3-4. miejsce – Przemysław Oberbek

3-4. miejsce – Janeczek Jakub

top 8 – Strebejko Albert

top 8 – Czuron Alan

top 8 – Napierski Kamil

top 8 – Pendrakowski Tomasz 

 


Worlds Magic Cup Qualifier 2015 – Warszawa

wisnia wmcqW13

Patryk Wiśniewski, zwycięzca WMCQ 2015, Warszawa

1. miejsce – Patryk Wiśniewski

2. miejsce – Bartłomiej Lewandowski

3-4. miejsce – Maciej Kawończyk

3-4. miejsce – Rafał Tarnowski

top 8 – Jakub Janeczek

top 8 – Piotr Gromada

top 8 – Sokołowski Konrad

top 8 – Piotr Wiktorzak

 

 

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2015 – Kraków

Jaroslaw Wroblewski WMCQ KRK 2015

Jarosław Wróblewski, zwycięzca WMCQ 2015, Kraków

1. miejsce – Jarosław Wróblewski

2. miejsce – Marcin Roj

3-4. miejsce – Piotr Głogowski

3-4. miejsce – Kosmela Michał

top 8 – Jakub Grefling

top 8 – Piotr Kaczyński

top 8 – Krzysztof Klejner

top 8 – Adrian Karda

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2015 – Wrocław

Maciej Faustyn WMCQ WROC 2015

Maciej Faustyn, zwycięzca WMCQ 2015, Wrocław

1. miejsce – Maciej Faustyn

2. miejsce – Przemysław Oberbek

3-4. miejsce – Hadryś Piotr

3-4. miejsce – Kordalski Dawid

top 8 – Dominik Konieczny

top 8 – Grzegorz Kowalski

top 8 – Wanat Piotr

top 8 – Chrobot Aleksander 

 


Worlds Magic Cup Qualifier 2016 – Kraków

 

duo-wmcq-2016-w-mirrodinie

Maciej Janik, zwycięzca WMCQ 2016, Kraków

1. miejsce – Maciej Janik

2. miejsce – Grzegorz Kowalski

3-4. miejsce – Michał Pilorz

3-4. miejsce – Krzysztof Tomeczek

top 8 – Tomasz Sodomirski

top 8 – Karol Płucinski

top 8 – Artur Buras

top 8 – Krzysztof Bienko

 

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2016 – Warszawa

kanister-wmcq-2016

Głogowski Piotr, zwycięzca WMCQ 2016, Warszawa

1. miejsce – Głogowski Piotr

2. miejsce – Gerwatowski Adam

3-4. miejsce – Czerepak Wojciech

3-4. miejsce – Konopa Paweł

top 8 – Wilan Radosław

top 8 – Jampuła Maciej

top 8 – Wodecki Krzysztof

top 8 – Stachewicz Patryk

 

 

Star

Worlds Magic Cup Qualifier 2016 – Wrocław

alduin-hall-of-fame

Jedliński Mateusz, zwycięzca WMCQ 2016, Wrocław

1. miejsce – Jedliński Mateusz

2. miejsce – Wilan Radosław

3-4. miejsce – Krzyształowicz Dawid

3-4. miejsce – Szczech Michal

top 8 – Oberbek Przemek

top 8 – Szyinski Piotr

top 8 – Kapera Krzysztof

top 8 – Janeczek Jakub

 

 


Radosław „Ishan // Niedźwiedź” Kaczmarczyk

Mistrzostwa Polski 2017

1. miejsce – Radek „Ishan” Kaczmarczyk

2. miejsce – Piotr „Kanister” Głogowski

3. miejsce – Michał Musiał

4. miejsce – Krzysztof Bieńko

top 8 – Paweł „Łoś” Świerk

top 8 – Cyprian „Cypek” Gawron

top 8 – Jędrek Szmyd

top 8 – Mateusz „Pilewar” Milewicz

 


Radosław „Ishan // Niedźwiedź” Kaczmarczyk

Mistrzostwa Polski 2018

1. miejsce – Radek „Ishan” Kaczmarczyk

2. miejsce – Maciej Dolata

3. miejsce – Dariusz „Bylek” Przybyło

4. miejsce – Jędrek Szmyd

top 8 – Maciej Jeżyna

top 8 – Grzegorz Jezierski

top 8 – Maciej „Duo” Janik

top 8 – Jan Pruchniewicz


 

Historię polskiego Magica i sylwetki Mistrzów można poznać tutaj: Historia polskiego Magica

R

Zdjęcia pochodzą ze strony www.wizards.com oraz z prywatnego archiwum.

Jeśli znalazłeś jakiś błąd, chcesz wzbogacić czy zaktualizować informacje, to zapraszam do komentowania albo kontaktu mailowego na ober@psychatog.pl

 

Print Friendly, PDF & Email