Nowe maty Psychatoga!

Po zamówieniu dla członków redakcji 10 eksperymentalnych mat magicowych z oryginalnym obrazkiem Psychatoga, uznaliśmy, że pora przygotować większą partię z nowym obrazkiem i dostępną dla wszystkich – czyli robimy nowe maty psychatoga! Jednocześnie Omniszron współpracujący z nami jako grafik wpadł na świetny pomysł.

Robimy małą ankietę i bawimy się we wspólne projektowanie maty! : )

 

Magicowe Duety

Projekt duetów magicowych polega na tym, że zbieramy Wasze głosy w komentarzach tutaj albo na facebooku. Podajcie swojego ulubionego stwora albo planeswalkera z pięciu kolorów magica. Może być jeden w kolorze na przykład białym, a może być jeden czarny i jeden niebieski, a może wymienicie po pięć rożnych postaci, każda z innego koloru. Sky is the limit!

A nie, jednak limitem są wciąż kolory magicowe. Kontynuując – następnie Omniszron przygotowuje grafikę gdzie Tog robi coś z wybraną postacią i wszystko jest w barwach danego koloru. Na przykład w niebieskim, jak wybierzecie Jace’a, to przygotowany będzie rysunek jak Tog gra z Jace’em w szachy, albo Jace robi Togowi tajski masaż.

Wszystko tak aby było ładnie, zabawnie, oryginalnie i fajnie się grało na takiej macie.

Steam Queen

Maty drukuje nasz partner – sklep Steam Queen, który nie tylko drukuje maty po bardzo atrakcyjnych cenach, ale przygotowuje także różne gadżety dla graczy. Cytując info z ich fejsa: 

„Wszystko co wpadnie nam do głowy. Najbardziej lubujemy się w tematyce steampunkowej, ale jeżeli wpadnie nam coś do głowy to staramy się wyprodukować wszystko w miarę naszych rosnących możliwości. Dostaniesz u nas kolczyki, koszulki, przypinki oraz własnej roboty pluszaki, czasem znajdziesz u nas jakieś maski czy inne wynalazki”

Wybór jest spory, wykonanie niezłe, a cena polska : )


Dla przykładu prezentuję  pierwszą matę jaką zamówiliśmy:

Spoiler
 

Wybór i produkcja

Po zakończeniu wyborów, dajmy na to w dzień zmarłych, czyli za niecały miesiąc, Omniszron zacznie przygotowywać grafikę i pójdzie zamówienie do Królowej Pary. Jak już będziemy je mieć w naszym władaniu, to będzie można je zdobyć na różne sposoby:

  • Zamówić za 45 zł, acz dokładną cenę podam po wyprodukowaniu. Jednak już się nie zwiększy, może być za to niższa Smile (jak zaczniemy prowadzić działalność gospodarczą)
  • Wygrać w turnieju sponsorowanym przez nasz serwis (Sezonowe Psychatogi).
  • Zakupić ze zniżką, opcja dotyczy współpracowników, autorów z doskoku oraz regularnych Psychatogowców.
  • Dostać za free jeśli najbardziej przyczyniłeś się do wyboru postaci na grafikę, oddałeś zabawnie głos, zaangażowałeś dużo osób do zabawy itp. Kryterium wyboru pozostawiam sobie, ale i tak najważniejsze aby było śmiesznie.

Dobra, koniec gadania – jak nie podłapiecie tematu, to zrobię sobie własną matę i będę nią szpanował, albo z kilku uszyję koc. Zajebisty, nerdowski koc! Albo namiot, albo lepiej – wykroję z niego gumolit. GUMOLIT!!! (chyba podłapaliście jednak temat, no to good bye gumolicie!).

A jak podoba wam się zabawa to jedziemy z matami Cow 2


Wyniki Ankiety na nowe maty Psychatoga

W White W

U Blue U

B Black B

R Red R

G Green G

Yin Yang Multicolor & colorless Yin Yang

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze