Sitemap

Mapa strony psychatog pl, najlepszego serwisu o mtg w Polsce!

Sitemap

Oto mapa żarłocznego brzucha Psychatoga, znajdziecie w niej całą wiedzę jaką nasz sympatyczny Tog pochłania, całą zawartość z jakiej jest zbudowany. Sitemap zdradza wszelkie zakamarki serwisu, o których mogłeś wcześniej nie wiedzieć. Korzystaj, szalej, buszuj i eksploruj nasz serwis do woli.

Pod łuskowatą, grubą skórą kryją się wszelkie magicowe emocje: w okolicach płuc jest nasze powietrze naładowane maną, czyli artykuły dla początkujących, żołądek zawiera treściwe artykuły, analizy oraz strategie, w nerkach filtrujemy relacje, w głowie składujemy spisy talii, mózgiem jest nasza redakcja, w sercu zawarte są wszelkie wspomnienia i nostalgie dawnych Mistrzostw Polski, obecnych WMCQ, a także Mistrzostw Psychatoga. Na ząb, Tog bierze sobie generator paczek, zresztą ze smakiem łyka wszelkie pomysły. Oczy są zwierciadłem naszych galerii z memami, projektami, grafikami i zdjęciami z wyjazdów. Kością zgody jest partnerski sklep, nerwami płyną magicowe streamy na żywo, w przełyku stają linki i blogi, a w błędniku zawarte są kalendarze. Nosem wciągamy drafty i sealedy, szkołę limited mamy w jednym palcu! Zaś konkurencję mamy w…

JADŁOSPIS PSYCHATOGA

Na początek w ramach przystawek polecamy smakowite drafty, na sucho lub w zalewie filmowej. Jako lekki lunch możemy podać kremowe blogi lub podsmażane decklisty z formatów constructed. W ramach drugiego dania szef kuchni poleca soczyste relacje, tłuściutki artykuły, a w tym wypiekane materiały dla początkujących.

Na deser proponujemy publicystykę z owocami lub słodką historię polskiego magica przykrytą puszystą pierzynką z Hall of Fame Mistrzów Polski. Najlepiej do kawy albo w akompaniamencie Eliksiru Witalności.

Popita potrzebna jest tylko dla smaku, bo posiłki same się bronią świetną jakością, miodnością i bogatym bukietem many. Nad wszystkim dba redaktor naczelny kuchni oraz elitarna drużyna korektorów i edytorów, którzy dobierają listki ortografii dojrzewające w pełnym słońcu Tolarii.

Zapraszamy na magicową ucztę – sitemap niech będzie jadłospisem, a każdy link niezapomnianą przygodą!

 

Print Friendly, PDF & Email