Żarłocznie witam w brzuchu Psychatoga!

tog newsZ przyjemnością otwieram stronę poświęconą profesjonalnej grze w Magic: the Gathering. Moim założeniem i celem jest wspieranie polskich zawodników, tak aby jak częściej znajdywali się w finałowych meczach i wygrywali na krajowych oraz zagranicznych turniejach wysokiej rangi.

Polacy mają ogromny potencjał i możliwości, jednak często brakuje kilku punktów do topa, dobrej analizy przed zmieniającym się formatem czy wejściem nowej edycji, budowy skutecznego polish techa, czy nawet znajomości jakiejś finezyjnej zasady mogącej wygrać mecz. Chciałbym aby ta strona poprzez artykuły, dyskusje, decklisty i dobrą publicystykę służyła naszym prosom.

Tym samym nie chcę czynić konkurencji jedynemu aktywnemu forum o polskim Mtg, czyli Mtgnews.pl – praktycznie jest to centrum polskiego magica w sieci. Ten jednak od dłuższego czasu nie spełnia moich oczekiwań dotyczących profesjonalnego poziomu gry w Magica. Genialnie organizuje lokalnych graczy, przygotowuje ich do gry jako takiej, przybliża wszelkie ciekawostki dotyczące środowiska, handlu kartami, itp. Tylko, że dla gracza starej daty, który zaliczał Pro Toury, Mistrzostwa Europy i Świata, to trochę za mało. Chcę wejść poziom wyżej, zapełnić lukę w naszych przygotowaniach, zorganizować ludzi mogących wygrywać premiere eventy, a w efekcie może nawet uda się wykrystalizować team polskich ‚zawodowców’. Worldsy na przykładzie Channel Fireball pokazały, że dobry team może mieć ogromną przewagę i advantage.

Pragnę aby tę stronę tworzyli prosi dla prosów. Do współpracy zaprosiłem takie sławy polskiego Mtg jak: Kopeć, Elendix, Sołtys, Figar, Alan i wielu innych. Liczą się dla mnie umiejętności, motywacja i sukcesy.

Tak, więc otwieram wnętrzności Psychatoga, które mam nadzieję wypełnione będą zjedzonymi kartami, wiedzą i konstruktywnie spędzonym czasem.

– Ober

 

P.S. Zastanawiasz się czy jestem odpowiednią osobą do prowadzenia takiego serwisu? Nie mieliśmy okazji się poznać, a chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Rzuć okiem tutaj – > na mój pierwszy blogowy wpis.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze