Akademia Nicola Bolasa #4 – Zrozumieć Gracza

Wita Was Akademia Nicola Bolasa, polskim kanale YouTube w całości poświęconym najlepszej, kolekcjonerskiej grze karcianej na świecie – Magic: The Gathering. W każdy czwartkowy wieczór, zapraszamy po nową porcję filmów! Razem z nami stopniowo poznacie tajniki gry, ale nie tylko. Przedstawimy Wam również zupełnie inny społeczny wymiar rozgrywki!

Relację z dużych wydarzeń na polskiej scenie Mtg, wywiady z nietuzinkowymi ludźmi – to wszystko znajdziecie już niedługo na naszym kanale.

Zapraszamy Was również do aktywnego współtworzenia z nami treści. Sposoby są dwa, przede wszystkim zapraszamy do komentowania naszych filmów na YouTube. Druga metoda, do której zachęcamy, to namierzenie nas w terenie. Regularnie można nas spotkać na większych turniejach, gdzie naszą kamerą będziemy starać się uchwycić atmosferę tych wydarzeń. Psychatog.pl zdecydował się nas przyjąć w poczet redaktorów, za co jesteśmy serdecznie wdzięczni. W związku z tym, informacje o nowinkach na kanale pojawiać się będą również tutaj!

A dzisiaj zapraszamy Was na pierwszy odcinek z cyklu „Zrozumieć Gracza”, objaśniającym tajniki języka magicowców, który dla laików często brzmi jak Suahili. Sami dobrze wiecie, że część angielskich słów, z których korzystamy nawet po skonfrontowaniu ze słownikiem nie odkrywa przed nami swojego znaczenia. W tym odcinku opowiemy o zupełnie podstawowych słowach, które jak się okazało dzięki naszym królikom doświadczalnym, stanowią pierwszą barierę wejścia w świat Magic: The Gathering.

Zajrzyjcie też na nasz facebookowy profil, by być na bieżąco chociażby z naszym grafikiem wyjazdowym!  Akademia Nicola Bolasa - banner

Do zobaczenia!

 


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze