Akademia Nicola Bolasa – Ixalan i rotacja w standardzie

Cześć! Zbliża się niezwykle ciekawy czas dla graczy MTG, szczególnie w Polsce. Za tydzień turnieje przedpremierowe nowego dodatku i choć dinozaury, merfolki, wampiry i piraci przykuwają wzrok, to w tym przypadku najciekawszy wydaje się fakt, że wraz z wyjściem Ixalanu żegnamy Eldrazich z Zendikaru i Innistradu. Rotacja w standardzie ma szczególne znaczenie dla nas Polaków, bo jako jedni z pierwszych będziemy mieli możliwość przetestowania nowego formatu na wymagającym turnieju jakim będą Mistrzostwa Polski. Nas tam również nie zabraknie. Ciekawy kontekst jaki towarzyszy premierze dodatkowo napompowany jest dużą ilością ciekawych informacji jakimi dzielili się z nami Wizardzi w trakcie Hasconu. My również, mając już do dyspozycji pełen spoiler, czekając na analizę pod kątem limited w wykonaniu Sołtysa, postanowiliśmy podzielić się naszymi wrażeniami i przyjrzeć dokładniej temu co oferuje Ixalan i co będzie nam towarzyszyć przez najbliższe kilkanaście miesięcy.

Zasyp informacji płynących ostatnio od Wizardów dotyczący Areny, Iconic Masters, Unstable i Ixalanu sprawił, że i my zebraliśmy wszystko co udało nam się znaleźć do kupy i podzieliliśmy wówczas jeszcze na świeżo naszymi wrażeniami.

Po premierze Ixalanu, będziemy pewnie chcieli jak najszybciej otworzyć boxa i zacząć testować nowe rozwiązania. Tak jak ostatnimi czasy będziemy chcieli tego boxa otworzyć na streamie a część boosterów oddać w ręce graczy, na co Was serdecznie zapraszamy. Tymczasem przed kilkoma tygodniami również streamowaliśmy dla odmiany otwieraliśmy planeswalker decki i próbowaliśmy rozegrać nimi pojedynek, co skutecznie utrudniała nam nasza pociecha, jeśli chcielibyście do tego materiały wrócić to zapraszamy.

Pozostaje nam życzyć wszystkim powodzenia na Prereleasach i owocnych testów nowych konstrukcji.

Stay tuned!

 


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.ANB, Ixalan i rotacja w standardzie

Komentarze