Akademia Nicola Bolasa – Mistrzostwa Polski, GP Warszawa i planeswalker Ashiok

Cześć! Mnóstwo rzeczy miało ostatnio miejsce w świecie MTG, szczególnie u nas w Polsce.

W ten weekend mieliśmy RPTQ, przed miesiącem Mistrzostwa Polski, a zaledwie przed tygodniem miejsce miało Grand Prix w Warszawie. I to na materiał podsumowujący to wydarzenie chcielibyśmy Was dzisiaj zaprosić! Relację, a w zasadzie komentarz do niej, prezentujemy w alternatywny sposób, ze względu na awarię sprzętu. GP zasługuje na dokumentację, dlatego nie przedłużając zapraszamy na wrażenia, tym razem jednoosobowe.

 

W ramach przerywnika między poszczególnymi wydarzeniami światło dzienne ujrzał również kolejny epizod serii poświęconej historii Planeswalkerów. Nie zapomnieliśmy oczywiście o Ajanim, o którego prosili nas widzowie, natomiast tym razem padło na Ashioka.

Jeśli nie mieliście wcześniej okazji, żeby zapoznać się z naszymi materiałami zgromadzonymi w trakcie Mistrzostw Polski, to poniżej znajdują się zebrane linki do nich. Na wszystkie zapraszamy!  I to jeszcze nie koniec, bo w przyszłości dodany do tej grupy zostanie kolejny film, który teraz czeka na zmontowanie!

Na początek najpopularniejszy materiał, który gościł już na Togu w ramach tygodniowych zestawień, czyli:

Kobiety Polskiego Magica

Rozmowa z Nathanem Holtem, prowadzącym Enter The Battlefield

Profile zawodników, którzy dostali się do Top 8

Kolejne mecze od Ćwierćfinału po Finał

Na deser nasz materiał nagrany tuż przed MPkami

Stay tuned!

 


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.ANB, Ixalan i rotacja w standardzie

Komentarze