Akademia Nicola Bolasa – Vraska i jej historia oraz wszystko co się działo przez ostatni miesiąc

Cześć!

Wracamy z kolejnym odcinkiem, w którym zgłębiamy historię Vraski, gorgony z Ravnici, która stała się planeswalkerem.

Jak do tego doszło i co Vraska ma wspólnego z Jacem? Sprawdźcie sami! 

 

W między czasie opublikowaliśmy też historię jednej z najpotężniejszych istot w uniwersum, która „teraz” znajduje się w dość nieciekawym położeniu. Mowa oczywiście o Sorinie. Jeśli jeszcze nie widzieliście to zapraszamy:

 

Przy okazji całego bloku Amonkhet możemy cieszyć się wszechobecną postacią patrona naszej Akademii, czyli smoka Nicol Bolasa. Oczywiście staramy się skompletować wszystkie produkty, w których się on pojawia. Zachęceni tekstem Pawła Gołoty zmierzyliśmy się z tematem Archenemy: Nicol Bolas.

 

Jeżeli  macie więcej czasu i apetytu na medżikowe treści, to możecie wrócić do nagrania streamu,  zorganizowanego dla uczczenia 500 subów, gdzie rozdaliśmy też trochę boosterów.

 

Korzystając z okazji chcieliśmy też pogratulować Piotrowi Głogowskiemu za zajęcie pierwszego miejsca po swissie na Grand Prix w Birmigham! A jeśli macie kilka wolnych chwil w najbliższy sobotni wieczór, to zapraszamy Was na stream. Chętnie spędzimy  z Wami ten piękne chwile!

 

Vraska na tapecie

kliknij, aby powiększyć

Stay tuned!

 


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze