ANB – Deck Tech: UR Running with Scissors

Cześć! Rodzice zawsze powtarzali, żeby nie biegać z nożyczkami. My krnąbrni nadal nie słuchamy! Ostatnio mieliśmy krótką przerwę, spowodowaną czynnikami losowymi, ale wracamy do pracy pełną parą. Dzisiejszym odcinkiem chcemy zapoczątkować serię 'deck tech’, w której będziemy przyglądać się bliżej ciekawym deckom, w różnych formatach. Sezon standardu idzie pełną parą, skupimy się więc na konstrukcji, która na Pro Tourze Magic Origins przełamała dominację Monoredów i Abzanów. Mowa o czerwono-niebieskich Nożyczkach, szybkiej i agresywnej talii, opartej niemal wyłącznie na tanich artefaktach i interakcjach między nimi.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć wszystkiego o budowie tego decku, o tym jak radzi sobie w aktualnym meta, ile kosztuje, zobaczyć jak sprawdza się w praktyce oraz dlaczego warto nim grać, koniecznie obejrzyjcie nasz filmik. Dajcie znać, czy podobają się Wam nasze nowe tła i jakie deck techy zobaczylibyście najchętniej!

Deck Tech: UR Running with Scissors

Pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - anb komputerowe gry mtg


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze