ANB – Zrozumieć Gracza #6 – Gameloss i DQ!

W 6 odcinku serii „Zrozumieć Gracza” przekażemy Wam tajemną wiedzę o tym, jak najskuteczniej wezwać sędziego podczas turnieju, czym jest gameloss i DQ, do kogo się odwołać kiedy niesłusznie otrzymamy warninga, jak można przegrać grę jeszcze jej nie rozegrawszy i w jakich okolicznościach wszczynane jest śledztwo : ) To wszystko okrasimy sowicie naszymi osobistymi doświadczeniami zdobytymi na turniejach.

Życzymy miłego oglądania!

 

W weekend jak zwykle pojawił się opening w naszym wykonaniu, tym razem w lekko zmienionej formule. Koniecznie sprawdźcie i dajcie znać jak Wam się podoba taka forma. Na warsztat wzięliśmy pierwszą połowę Boxa Battle For Zendikar. Przekonajcie się sami czy udało się nam otworzyć jakieś ekspedycje!

 

Jeśli Wam się podobało to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpage’u. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - Gameloss i DQ


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Komentarze