Poszedłem dziś na jedno z warszawskich pre Avacyn Restored. Do wyboru mieliśmy chyba trzy, ja udałem się wraz z Góralem do siedziby CD Projektu, gdzie turniej organizował sklep Morion. Poniżej moje wrażenie z pre tego dodatku.
Nie dam głowy ile grało osób, ale zagraliśmy 5 rund swissa, więc nie było więcej niż 32. Wklejam mój pool, to co z niego złożyłem i kilka moich przemyśleń o dodatku.







