UBr Control draft

Filmowy zapis z kolejnego 8-4 DKA-INN-INN na mtgo. Tym razem nie udało się co prawda zgarnąć 8miu paczek, ale otwarcie Liliany pozwoliło złozyc ładnego Control decka w drafcie i nieco załagodziło ból przegranej w finale.

Chcecie zobaczyć Waszego ulubionego draftera na kolanach kwilącego jak mała dziewczynka? No ok, może nie do końca tak to wyglądało, ale i tak zapraszam do oglądania!

  


 

Draft i konstrukcja Control Decku

 

Pierwsza Runda

 

Druga Runda

 

Finał

 

Pozdrawiam, Sołtys


Świat Innistradu

Innistrad jest planem pelnym zagrożenia i strachu, gdzie każda istota ma swoją morczną stronę. Tutaj, hedonistyczne wampiry przemieszczają się przez cienie by ugasić pragnienie na swych bezsilnych ofiarach, a księżyc w pełni może przekształcić prostego wieśniaka w brutalnego wilkołaka. 

Prerelease: Wrzesień 24-25, 2011 
Data releasea: Wrzesień 30, 2011 
Launch Parties: Wrzesień 30-Październik 3, 2011 
Magic Online Release Date: Październik 17, 2011 
Game Day: Październik 29-30, 2011

Team designerski: Mark Rosewater (lead), Richard Garfield, Jenna Helland, Graeme Hopkins, Tom LaPille

Team deweloperski: Erik Lauer (lead), Mark L. Gottlieb, David Humpherys, Tom LaPille, Adam Lee, Kenneth Nagle

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.wizards.com/magic/tcg/productarticle.aspx?x=mtg/tcg/innistrad/productinfo


Wstęp do Dark Ascension

Drugi dodatek z bloku Innistradu, który trafił do dystrybucji 3 lutego. To już 58 dodatek magicowy i co ciekawe, pierwszy od czasów Ravniki dodatek, który współtworzy Richard Garfield. Set ma 158 kart, w tym: Commony (64), Uncommony (44), Rary (38) i Mythiki (12).

Historia wygląda tak: Sorin powraca do swojego świata, który wyrwał się lekko spod kontroli po zniknięciu jego Anielicy Avacyn. Równowaga między dobrem i złem została zachwiana, ludzie zostali zepchnięci do defensywy w nierównej walce z siłami ciemności. Pomiędzy tym wszystkim Garruk szuka Liliany, która rzuciła na niego klątwę, a niejaki Dack Fayden kreuje się na międzyplanarnego Szpicbródkę.

magic Avacyn

Komentarze