Filmowa analiza Fate Reforged by Sołtys

Jako, iż  tydzień poprzedzający turnieje prerelaseowe mam mocno obłożony, postanowiłem nagrać analizę filmową z Fate Reforged nieco wcześniej niż zwykle, nie przejmując się specjalnie żadnymi fabularnymi wstępniakami czy wstawkami graficznymi. Tylko ja, piękna styczniowa noc, oficjalna strona ze spoilerem, i świeżutkie karty z najnowszego setu omawiane jedna za drugą! Mam nadzieję, że prostota formy nie zepsuje wam bogactwa treści, zapraszam do oglądania.

Materiał powstał we współpracy z serwisem Gamesmasters.pl, któremu składamy serdeczne podziękowania za wsparcie tej szczytnej inicjatywy.


 

1. Analiza Fate Reforged – kolory biały i niebieski

2. Analiza Fate Reforged – kolory czarny i czerwony

3. Analiza Fate Reforged – kolor zielony, karty multikolorowe oraz karty colorless

-x-

Na tym kończy się moja recenzja kart z Fate Reforged. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych do zgłębienia wiedzy o formacie do skorzystania z naszej analizy tekstowej, a także do komentowania powyższych filmów i dyskusji. Materiał powstał dzięki współpracy z serwisem GamesMasters.pl, któremu składamy serdeczne podziękowania za wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

P.S. Dowiedziałem się już po nagraniu, że zasady nakazują odsłanianie manifestów wracanych na rękę i nieodsłoniętych po zakończeniu gry. Z ostatecznym stwierdzeniem tego faktu trzeba będzie jeszcze poczekać do oficjalnego dokumentu zawierającego update rulingów.

Pozdrawiam, Sołtys

Informacje o autorze znajdziecie w zakładce: redakcja.

 

GM logo na TOG mtg, Analiza Fate Reforged

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze