Stream z PPTQ Kyoto w Szczecinie

W ten weekend odbywa się PPTQ w Szczecinie dające invite na RPTQ do japońskiego Kyoto. Organizator bardzo się postarał o ładną oprawę turnieju; relację video wraz z komentarzem. My jako Psychatog.pl objęliśmy to wydarzenie swoim patronatem medialnym i promujemy tę zacną inicjatywę szczecińskiego środowiska magicowego. Dorzuciliśmy się również do puli nagród : )

Dziś gracze powalczą w formacie Sealed Deck Kaladesh + Aether Revolt z draftem tego bloku limited w Top 8. Jeśli wybieracie się za tydzień do Pragi na Grand Prix, to dzisiejsza relacja może posłużyć Wam w celach edukacyjnych i rozwinąć wiedzę o formacie, który zagracie również w Czechach. Jutro w ramach szczecińskich pojedynków rozgrywany będzie GPT Barcelona, również w Sealed Deck Aether Revolt!

 

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału mtg_szn na stronie www.twitch.tv

 

Według zapewnień organizatora pojawią się też wywiady z graczami i analizy poszczególnych meczy. Stream z eventu możecie również oglądać na naszym psychatogowym fanpage’u oraz na MTG Szczecin INFO lub Twichu – MTG_SZN. Organizatorem całego wydarzenia jest Maciej Myszkowiak, znany Wam jako Mysza. Wspierają go: MTG Spot oraz Pizzeria Stettin


Informacje o PPTQ Kyoto

pptq kyotoFormat: Sealed Deck Aether Revolt (swiss + top8 draft)
Data: 21 stycznia
Miejsce: Szczecin – Stadion Pogoni Szczecin – STREFA VIP
Sędzia: Jerzy Sikorski – 2 lvl; Myszkowiak Maciej – 1 lvl
REL: Competitive
NAGRODY:
– ZAPROSZENIE na RPTQ KYOTO
– 4 boostery od osoby do puli nagród (lub gadżety zamiast boo)
– dodatkowe 2 boostery Aether Revolt od osoby od MTG Spot!!
– DRAFT Aether Revolt w top 8
– kupony na pizze

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze