Tolaria Online – turniej dla najlepszych polskich graczy limited online

20-21 marca 2021 odbędzie się Tolaria Online – duże wydarzenie skierowane do polskich graczy limited. Jak zapowiada organizator (Nostalgia Cube) będzie to dotychczas największy, polski event Limited organizowany w sieci. Tolaria Online ma na celu wyróżnienie polskich graczy Limited w cyfrowych wersjach gry Magic: the Gathering.

Psychatog objął tę imprezę patronatem medialnym i wsparł nagrody jako sponsor.

Najlepsi gracze na platformach MTG Arena oraz MTG Online spotkają we wspólnym turnieju współzawodnicząc o tytuł Najlepszego Polskiego Gracza Limited w bieżącym formacie. Tym razem polem zmagań będzie Limited Kaldheim!

Protoplasta wydarzenia odbył się 27 grudnia 2020. Jego roboczą nazwą było „The Limited of Poland”. Tamto wydarzenie ograniczyło się jednak do drafta 8 wybitnych polskich graczy zaproszonych do udziału przez organizatora. Formatem był draft Zendikar Rising, a zwycięzcą został Jakub Janeczek. W turnieju brał udział także: Grzegorz „Urlich” Kowalski, Radosław „Ishan” Kaczmarczyk, Maciej „Duo” Janik, Paweł „Buja” Bujanowicz, Michał Surma, Daniel „Sołtys” Sołtysik oraz Olaf Susicki. Wydarzenie było streamowane na kilku kanałach jednocześnie a wszystkie relacje pojawiły się na fanpage’u Tolarii

Na podsumowanie Kaldheim przewidziane jest większe wydarzenie, bez przewidzianego limitu graczy. Tolaria Online będzie się składać z rozgrywek Day 1 i Day 2. Szczegóły na wydarzeniu facebookowym.

Tolaria Online Kaldheim

Jak się zakwalifikować?

Wystarczy wysłać do organizatora potwierdzenie (np. w formie zrzutu ekranu) zdobycia rangi Mythic Limited na MTG Arena w sezonie luty lub marzec.  Można także wysłać potwierdzenie zdobycia 7 trophy na MTG Online w formacie Draft Kaldheim. Ostatecznym terminem zdobycia i zgłoszenia tych osiągnięć jest 14 marca. Kontakt w sprawie zgłoszeń pod adresem: michal.j.pajek@gmail.com.

Udział w Tolarii Online jest darmowy!

Struktura turnieju

W dniach 20-21 marca 2021 będzie Day 1 i Day 2 Tolarii Online.

Day 1 będzie się odbywać w formacie sealed deck z Kaldheim ze zmianą puli kart po pierwszej połowie rund (zaokrąglając w górę, np. przy 5 rundach cardpool zmieniany będzie po 3 rundzie). Rozgrywki będą przebiegać za pomocą importu do areny wcześniej rozesłanych przez organizatora puli sealed. Pule kart będą jawne dla wszystkich graczy. Przewidywany czas trwania: 10:00-15:00.

Day 2 będzie wyglądał identycznie jak w pierwszym wydarzeniu,  tzn. będzie on w formie drafta dla top 8 z Day 1.

Rozgrywki będą się odbywać za pośrednictwem Areny a także draftpod.org a ich przebieg na tym etapie trzeba będzie samodzielnie nagrywać. Przewidywany czas trwania: 16:00-20:00.

Nagrody

Już teraz wiemy, że do wygrania dla top 4 będą minimum 3 booster boxy Kaldheim. Niemniej nagrody są cały czas uzupełniane oraz co bardzo interesujące… tym razem i Wy Gracze możecie wesprzeć event by pomóc stać mu się jeszcze bardziej atrakcyjnym i nośnym! Na serwisie wspieram.to ruszyła zbiórka funduszy gdzie w sposób donacyjny (czyli „co łaska”) można dokonać wpłaty by wesprzeć tę nowatorską inicjatywę! Link do zbiórki: https://wspieram.to/tolariaonline

Organizatorem głównym Tolarii Online jest Nostalgia Cube – promotor formatów limited wśród polskich graczy. Współpraca w celu organizacji nagród – Magic Cafe! Patronami medialnymi wydarzenia są Guildmage oraz Psychatog.pl.

Dotychczasowymi sponsorami nagród są Psychatog.pl oraz Nostalgia Cube. Sponsorem głównym jest Rebel – oficjalny dystrybutor marki Magic the Gathering w Polsce.

Nostalgia Cube, Tolaria Online

Komentarze