Wspominałem już o tym evencie co nieco na naszej facebookowej fanstronie, teraz zapodaję Wam obiecane filmy z wszystkich gier. Niestety zacząłem nagrywać dopiero od 1 rundy, a raredraft nie czyta plików z cube draftów, toteż przebieg draftowania mogę zaproponować jedynie w formie pliku tekstowego. Format jest mega nieopłacalny, ale gra się go bardzo przyjemnie, więc zapewne nagram jeszcze jeden czy dwa evenciki.
Więcej informacji o najnowszym sezonie: https://psychatog.pl/limited-cube-drafting-okiem-ishana/
Przebieg drafta:
Spoiler
Pack 1 pick 1:
Baneslayer Angel
–> Jace, the Mind Sculptor
Liliana Vess
Firestorm
Devoted Druid
Lightning Greaves
Raging Ravine
Vindicate
Phyrexian Processor
Woodland Cemetery
Great Sable Stag
Ulvenwald Tracker
Gideon’s Lawkeeper
Volcanic Hammer
Wildfire
Pack 1 pick 2:
Wall of Omens
Time Spiral
Greater Gargadon
Genesis
Lion’s Eye Diamond
Gaea’s Cradle
Realm Razer
Deathmark
Zombie Cutthroat
Woolly Thoctar
Jade Mage
Sea Gate Oracle
–> Journey to Nowhere
Man-o’-War
Pack 1 pick 3:
Soltari Champion
Aeon Chronicler
Reckless Charge
Yavimaya Elder
Ulamog, the Infinite Gyre
Breeding Pool
–> Grand Arbiter Augustin IV
Ankh of Mishra
Thornscape Battlemage
Opt
Overrun
Consuming Vapors
Voidmage Prodigy
Pack 1 pick 4:
Willbender
Tin Street Hooligan
Blastoderm
–> Everflowing Chalice
Tundra
Grimgrin, Corpse-Born
Phyrexian Crusader
Sulfur Falls
Headhunter
Korlash, Heir to Blackblade
Power Sink
Deep Analysis
Pack 1 pick 5:
–> Counterspell
Nezumi Shortfang
Siege-Gang Commander
Wickerbough Elder
Coldsteel Heart
Lavaclaw Reaches
Void
Razormane Masticore
Torch Fiend
Into the Roil
Fertile Ground
Pack 1 pick 6:
Thalia, Guardian of Thraben
Heartbeat of Spring
Temple Garden
Goblin Legionnaire
Platinum Angel
Nantuko Vigilante
Volcanic Fallout
Pillar of Flame
Thunderscape Battlemage
–> Tidings
Pack 1 pick 7:
Oracle of Mul Daya
Black Vise
Spiritmonger
Priest of Urabrask
Drowned Catacomb
Bogardan Hellkite
–> Capsize
Spell Pierce
Ethersworn Canonist
Pack 1 pick 8:
Countryside Crusher
Barbarian Ring
Psychatog
Moment’s Peace
Palinchron
Firespout
Disenchant
–> Repeal
Pack 1 pick 9:
–> Liliana Vess
Firestorm
Devoted Druid
Lightning Greaves
Raging Ravine
Phyrexian Processor
Wildfire
Pack 1 pick 10:
Time Spiral
Lion’s Eye Diamond
–> Gaea’s Cradle
Realm Razer
Deathmark
Woolly Thoctar
Pack 1 pick 11:
Ulamog, the Infinite Gyre
Thornscape Battlemage
Opt
Overrun
–> Voidmage Prodigy
Pack 1 pick 12:
–> Willbender
Tin Street Hooligan
Sulfur Falls
Headhunter
Pack 1 pick 13:
–> Void
Torch Fiend
Fertile Ground
Pack 1 pick 14:
Goblin Legionnaire
–> Volcanic Fallout
Pack 1 pick 15:
–> Priest of Urabrask
Pack 2 pick 1:
Oblivion Ring
Future Sight
Gravecrawler
Kargan Dragonlord
Harmonize
–> Wurmcoil Engine
Badlands
Tidehollow Sculler
Empty the Warrens
Angelic Destiny
Stillmoon Cavalier
Yosei, the Morning Star
Strangleroot Geist
Goblin Welder
Paladin en-Vec
Pack 2 pick 2:
Cataclysm
Bone Shredder
Taurean Mauler
Rancor
Scroll Rack
Bloodstained Mire
Huntmaster of the Fells
Turnabout
Slayers’ Stronghold
–> Ponder
Thornling
Worship
Deprive
Fyndhorn Elves
Pack 2 pick 3:
Weathered Wayfarer
Tinker
Geralf’s Messenger
Blistering Firecat
–> Mind Stone
Tropical Island
Knight of the Reliquary
Masticore
Desolate Lighthouse
Call the Skybreaker
Skittering Skirge
Steppe Lynx
Burrenton Forge-Tender
Pack 2 pick 4:
Upheaval
Ink-Eyes, Servant of Oni
–> Prismatic Lens
Windswept Heath
Broodmate Dragon
Mindslaver
Windbrisk Heights
Sprouting Thrinax
Loam Lion
Staggershock
Glorious Anthem
Innocent Blood
Pack 2 pick 5:
Graveborn Muse
Survival of the Fittest
Nevinyrral’s Disk
Fire/Ice
–> Mimic Vat
Kjeldoran Outpost
Terminate
All Suns’ Dawn
Gathan Raiders
Rude Awakening
Profane Command
Pack 2 pick 6:
Whipcorder
Chrome Mox
Karakas
Edric, Spymaster of Trest
Vampire Nighthawk
–> Doom Blade
Soltari Monk
Slith Firewalker
Pact of Negation
Joraga Treespeaker
Pack 2 pick 7:
–> Lone Revenant
Gatekeeper of Malakir
Nostalgic Dreams
Stomping Ground
Red Elemental Blast
Smash to Smithereens
Firemane Angel
Act of Aggression
Putrid Imp
Pack 2 pick 8:
–> Careful Consideration
Genesis Wave
Esper Charm
Vulshok Refugee
Stunted Growth
Cloudthresher
Tibalt, the Fiend-Blooded
Bane of the Living
Pack 2 pick 9:
–> Future Sight
Harmonize
Tidehollow Sculler
Empty the Warrens
Angelic Destiny
Stillmoon Cavalier
Goblin Welder
Pack 2 pick 10:
Rancor
Scroll Rack
Slayers’ Stronghold
Thornling
Worship
–> Deprive
Pack 2 pick 11:
Blistering Firecat
Desolate Lighthouse
Call the Skybreaker
Skittering Skirge
–> Burrenton Forge-Tender
Pack 2 pick 12:
Sprouting Thrinax
Loam Lion
–> Staggershock
Glorious Anthem
Pack 2 pick 13:
–> Kjeldoran Outpost
All Suns’ Dawn
Gathan Raiders
Pack 2 pick 14:
Soltari Monk
–> Pact of Negation
Pack 2 pick 15:
–> Act of Aggression
Pack 3 pick 1:
Blade Splicer
–> Consecrated Sphinx
Despise
Koth of the Hammer
Woodfall Primus
Sword of Fire and Ice
Thawing Glaciers
Undermine
Æther Vial
Beast Within
Phantom Centaur
Beacon of Destruction
Vampire Hexmage
Kami of Ancient Law
Arbor Elf
Pack 3 pick 2:
Tradewind Rider
Duress
Frenzied Goblin
Somberwald Sage
Fellwar Stone
Creeping Tar Pit
Sphinx of the Steel Wind
Powder Keg
Pillage
–> Rout
Soltari Priest
Mana Tithe
Sakura-Tribe Elder
Goblin Ruinblaster
Pack 3 pick 3:
Miscalculation
Lightning Bolt
Vengevine
Myr Battlesphere
–> Underground Sea
Bituminous Blast
Ideas Unbound
Mutavault
Earthquake
Ninja of the Deep Hours
Pulse of the Fields
Essence Scatter
Avalanche Riders
Pack 3 pick 4:
–> Tamiyo, the Moon Sage
Chaos Warp
Awakening Zone
Solemn Simulacrum
Ajani Vengeant
Avacyn, Angel of Hope
Rootbound Crag
Day of Judgment
Devil’s Play
Aftershock
Spikeshot Elder
Wake Thrasher
Pack 3 pick 5:
Honor of the Pure
Snapcaster Mage
Spinning Darkness
Pyrokinesis
Hystrodon
Lotus Bloom
Hallowed Fountain
Sphinx of Jwar Isle
Chameleon Colossus
Forbid
–> Fettergeist
Pack 3 pick 6:
Chain Lightning
Channel
Celestial Colonnade
Lightning Helix
Tumble Magnet
–> Meloku the Clouded Mirror
Havengul Lich
Urabrask the Hidden
Akroma, Angel of Fury
Ravenous Baboons
Pack 3 pick 7:
Ball Lightning
Deranged Hermit
Tectonic Edge
Prophetic Bolt
–> Ratchet Bomb
Cursecatcher
Skithiryx, the Blight Dragon
Goblin Goon
Burning of Xinye
Pack 3 pick 8:
Loyal Cathar
Gamble
Nucklavee
–> Precursor Golem
Lake of the Dead
Arc Trail
Tombstalker
Elves of Deep Shadow
Pack 3 pick 9:
Woodfall Primus
Thawing Glaciers
–> Undermine
Phantom Centaur
Beacon of Destruction
Kami of Ancient Law
Arbor Elf
Pack 3 pick 10:
–> Tradewind Rider
Frenzied Goblin
Powder Keg
Pillage
Soltari Priest
Goblin Ruinblaster
Pack 3 pick 11:
Ideas Unbound
Earthquake
Ninja of the Deep Hours
–> Essence Scatter
Avalanche Riders
Pack 3 pick 12:
Chaos Warp
Awakening Zone
Aftershock
–> Spikeshot Elder
Pack 3 pick 13:
–> Pyrokinesis
Lotus Bloom
Sphinx of Jwar Isle
Pack 3 pick 14:
–> Urabrask the Hidden
Akroma, Angel of Fury
Pack 3 pick 15:
–> Goblin Goon
Decklist:
Spoiler
UW Control
|
|
RUNDA 1
RUNDA 2
RUNDA 3
Pozdrawiam
– Sołtys