ANB – Relacja z WMCQ Warszawa 2015

Cześć! Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam relację z WMCQ w Warszawie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co robi sędzia Ajki po godzinach, do czego koledzy zmusili Witka, z kim Duo pojechałby do Barcelony i ile decków Janeczka grało na WMCQ 2015, to zapraszamy na film! Opowiemy również o tym jakie konstrukcje zdominowały meta, czym Rafał wywalczył sobie miejsce w Topie, a na deser Byłek wyjaśni Wam dlaczego Hangarback Walker NIE jest zawsze taki dobry.

Wybaczcie jakość niektórych ujęć i dźwięku, uczymy się na błędach i będzie coraz lepiej. Zobaczycie zresztą sami, bo już w ten weekend wybieramy się do Pragi, skąd też postaramy się nagrać kilka ujęć.

Co więcej ostatnio w formie bonusu opublikowaliśmy międzynarodowy opening z jednym z laureatów naszego konkursu. Okazało się, że podoba Wam się taka forma i postanowiliśmy nagrać jeszcze jeden tym bardziej, że udało się na FNMie wygrać kilka boosterow. Jako, że paczki otwierane na wizji okazały się znacznie lepsze niż te otwierane bez czujnego oka kamery zdecydowaliśmy, że będziemy je nagrywać częściej. Oto wspomniane pierwsze dwa:

Spodziewajcie się kolejnych otwieranych boosterów, które postaramy się jak najbardziej Wam urozmaicać, z tym że openingi będziemy publikować tylko wtedy kiedy będzie co otwierać! Na razie mamy wygranego na WMCQ boxa i nagrody z jeszcze jednego FNMa. Możliwe też, że częściej będziemy otwierać je w większym niż nasza dwójka gronie.

Pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - anb komputerowe gry mtg


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze