Powrót do Redakcja

Kontakt

kontakt za pomoca cursed scrolla!

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje – chcesz napisać tekst? Masz pomysł na jakiś cykl, publicystykę? A może chciałbyś zobaczyć na Psychatogu materiał o konkretnej talii? Tu możesz łatwo nawiązać z nami kontakt.

Wiele pomysłów naszych użytkowników weszło do stałego menu serwisu. To mogą być najbardziej szalone pomysły i potrzeby, każda cegiełka buduje naszego Psychatoga.

Skorzystaj z jednego z poniższych kanałów:

Kontakt przez Mail

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, problemy, chęć współpracy czy nawet współtworzenia serwisu, to zapraszam do kontaktu mailowego: ober@psychatog.pl

Serwisy Społecznościowe

Wszystkie aktualizacje pojawiają się na naszych serwisach społecznościowych. Możecie tam szukać materiałów z Psychatoga, ale także podejmować z nami dyskusje. Wszelka krytyka jest również dla nas cenna i mile widziana!

 

Kanał RSS

Zasubskrybuj wpisy z Psychatoga w swoim czytniku RSS: https://psychatog.pl/feed/ 

Reklama

Jeśli chcesz się zareklamować na naszej stronie, mieć swój banner, informacje o organizowanych przez Ciebie turniejach czy sprzedawanych produktach, to serdecznie zapraszam do skorzystania z powyższych metod kontaktu. Możemy zaproponować również cykliczne artykuły, informacje w serwisach społecznościowych, wspólne kampanie social mediowe, umieścić odpowiednie informacje w kalendarzu oraz dziale z polecanymi linkami albo opracować inną metodę reklamy.

dopuszczamy także inne metody współpracy lub sponsorowanych treści.

Psychatog.pl