Blogi

Przemysław „Ober” Oberbek

O sobie: w trakcie karcianej kariery zdobyłem trzykrotnie Mistrzostwo Polski (raz na podstawie rankingów, zanim jeszcze rozgrywano u nas Nationalsy, dwa razy wygrywając turnieje). Zaliczyłem dwa razy Top 8 na Grand Prix Warszawy (w 2001 i 2013 roku), Top 64 na Grand Prix Kraków i Grand Prix Manchester, Top 32 na Pro Tourze w Pradze i przez chwilę wskoczyłem nawet do Top 4 rankingu constructed na Świecie (kiedy jeszcze istniał ranking DCI). Gram w karty, ponad dwadzieścia pięć lat, praktycznie bez przerwy. Przez wiele lat pisałem artykuły o kartach, byłem redaktorem naczelnym jednego serwisu pokerowego i klasycznym redaktorem w dwóch kolejnych. Przez kilka lat pracowałem w redakcji online dziennika Rzeczpospolita gdzie sporadycznie zdarzało mi się pisać teksty. Do tego warto dorzucić współpracę z kilkoma serwisami magicowymi, współorganizowanie turniejów oraz sędziowanie (!). Zawodowo jestem magistrem chemii, doktorem inżynierii materiałowej i specjalistą od bezpieczeństwa związanego z nanocząstkami w powietrzu oraz ekspertem nadzoru rynku ds. chemikaliów. Obecnie param się także szerokopojętym pisaniem z naciskiem na SEO.


Wpisy do bloga: 

Magicowe pocztówki z wakacji 2013

Planeswalking across Japan 2

Planeswalking across Japan

 

Emil „Galathar” Marcinkowski

Emil blogO sobie: w Magica gram od Pyrkonu 2011, kiedy wziąłem udział w turnieju dla początkujących. Karcianka wciągnęła na tyle, że szybko zabrałem się za grę turniejową, choć jak do tej pory bez znaczących sukcesów.

Największym zainteresowaniem darzę wszelkie formy Limited. To głównie o doświadczeniach z nimi związanymi piszę na swoim blogu. A poza-magicowe zainteresowania? Oj, długo by wymieniać – dość powiedzieć, że jestem namiętnym czytaczem i miłośnikiem fantastyki.


Wpisy do bloga:

 

Alan „Asmodeius” Andrzejewski

AlanO sobie: jako kapitan doprowadziłem klan „New Times”, do top 5 najlepszych klanów na MTGO. Gram ponad połowę swojego życia w MtG, jestem zwolennikiem constructed, ale staram się być wszechstronny i gram wiele formatów.

Moje ulubione motto: „jedziesz zawsze by wygrać, by napierdalać ludzi, by wgniatać w ziemię, by zabierać im cukierki lub kulturalnie wygrywać.”


Wpisy do bloga:

 

Paweł „Topczyk” Topczewski

O sobie: gram w magica od bloku Ravnicy, turniejowo od Time Spirala. Nie dawno zakończyłem studia i szukam pracy, bo niestety z mtg w naszym kraju żyć się nie da. Mam opinię gracza kontrowersyjnego i mówiącego wprost co myślę.

Na łamach Psychatoga będę dzielił się swoimi przemyśleniami o deckach, ludziach i sytuacjach, które spotyka gracz na turniejach w Polsce.


Wpisy do bloga:

 

Inne Blogi

Chcesz pisać u nas bloga? Masz wenę, lekkie pióro i wiesz co w manie piszczy? Blogi są otwarte dla wszystkich! Stanowią świetne miejsce do luźnych przemyśleń w tematach magicowych i pochodnych. Aby dołączyć do grona zacnych blogerów, skontaktuj się z Oberem przez jeden z podanych kontaktów, albo mail: ober@psychatog.pl

Psychatog.pl