Powrót do GaleriaX

Magicowe gify

W poniższej galerii prezentujemy najróżniejsze gify magicowe znalezione w sieci. Wyszukane na redditach, tumblerach, różnych stronach związanych z mtg. Jeśli widzieliście gdzieś fajne animacje, które by się tu nadawały, to dajcie znać!


 

 


-x-

Proponujemy także nasze fun galerie na facebooku i zbiory obrazków okolicznościowych, zamieszczam tam najróżniejsze obrazki znalezione w sieci, wygooglowane, wytropione na tumblerze, weheartit, twitterze, instagramie, pinterest, 9gag, deviantart, reddit i serwisach pochodnych. Zapraszam do obejrzenia albumów:

Jeśli chcesz polecić nam jakis mem, obrazek, humorystyczne foto, grafiki – skontaktuj się z redaktorem naczelnym serwisu przez mail: ober@psychatog.pl, złap go przez jeden z serwisów podanych na naszej stronie kontaktowej, albo pisz w komentarzach na dole galerii. Chcielibyśmy, aby nasz serwis była Wam jak najbardziej przyjazny, abyście z konstruktywnie i zabawnie spędzali na nim czas : )


Ponadto szukamy grafików, którzy potrafią wykonywać okolicznościowe bannerki, giy, proste grafiki magicowe, złożone grafiki magicowe, duże projekty, obrazki na strony, gadżety, layouty webowe, czują klimat gry i fantasy, itp, itd. Obiecujemy za to nieskończoną sławę, patynę i dukaty. Masz talent, zapał i chcesz pomagać Psychatogowi? To skontaktuj się jedną z powyższych metod, a na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszej brygadzie xD

Są tylko trzy warunki:

  • musisz umieć rysować w klimacie magicowym, od ręki strzelić smoka, księżniczkę, żółtą manę albo sielski krajobraz z łabędziami. W ostateczności wystarczy alterart w paincie, ale niech przynajmniej błyszczy, świeci i przemieni się w wirala internetowego
  • dobrze abyś oddawał prace bez pół rocznego opóźnienia. Wtedy chętnie Cię wynagrodzimy, opłacimy maną i zagwarantujemy dożywotnie popularity!
  • fajnie jeśli wiesz czym są prawa autorskie, widzisz różnicę między malowaniem i klejeniem bitów, Baronem Sengirem a Vraską. Do tego super bonus jeśli rozumiesz dlaczego Viashino jest smutną rasą i wiesz czy mercadiańskie Gobliny są mądrzejsze czy głupsze od Goblinów z Calimanu.

Oczywiście w celach dogadania szczegółów, skontaktuj się z Oberem za pomocą maila, serwisów społecznościowych czy komunikatora internetowego. Możesz też zapłacić jedną niebieską, aby odpalić Thelepathy, ale Ober nie obiecuje, że odbierze.

Mamy kupę ciekawej roboty, dużo projektów w planach, wiele planów do zaprojektowania; aniołów do uwięzienia w niewytlumaczalnie głupich kamieniach, dużo pomysłów do summonowania i brakuje nam do tego właśnie Ciebie – mityczny planeswalkerze Grafiku!

Psychatog.pl