Powrót do Redakcja

O nas

Serwis Psychatog.pl

psychatog, najlepszy serwis dla polskich Magicowców

jest serwisem poświęconym grze w Magic: the Gathering, nasze materiały dedykowane są dla początkujących i dla prosów magicowych. Naszym założeniem i celem jest wspieranie polskich zawodników, tak aby jak najczęściej znajdywali się w finałowych meczach i wygrywali na krajowych oraz zagranicznych turniejach wysokiej rangi, ale też dobrze bawili się przy grach towarzyskich.

Pragniemy, żeby tę stronę tworzyli gracze dla graczy, ale także sędziowie, organizatorzy turniejów i ,łodzi adepci karcianki dopiero wchodzący w świat gry. Liczą się umiejętności, motywacja, pasja i sukcesy oraz chęć tworzenia czegoś wielkiego!

Współpraca z Psychatog.pl

W związku z ciągłym rozwojem serwisu, cały czas szukamy redaktorów, dziennikarzy, grafików i informatyków chętnych do współpracy z serwisem. Jesteś pasjonatem magica, znasz się na grze albo na tworzeniu serwisów internetowych i chcesz nas wspomóc, to serdecznie zapraszamy! Szukamy także osób do obsługi technicznej, wyszukiwania i wprowadzania danych itp. Za regularną pracę na rzecz serwisu wynagradzamy: produktami, złotem, maną, magicowymi drobiazgami, matami magicowymi, gadżetami firmowymi itp.

Wszelkie możliwości kontaktu są podane w zakładce kontakt. Przedstaw się, opisz swoje umiejętności, historię magicową i to, w czym mógłbyś nam pomóc. Określ swoje umiejętności i potrzeby, a na pewno znajdziemy wspólny język i się dogadamy.

 

Wsparcie przez Patronite

Patronite Psychatog.pl, Magic Lore, historia magica, Commander, EDH, cEDH

Gorąco namawiamy do wspierania naszeych projektów za pośrednictwem Patronite. Dzięki temu, będziemy mogli opłacać autorów tekstów, a także polepszać wizualną stronę materiałów i serwisu!

Elder Dragons Highlander - smoki założyciele Commandera

Chciałbym w tym miejscu także serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom, którzy wspierali i wspierają Psychatoga i jego twórców!

Psychatog.pl

nie kopiuj : (