Powrót do Redakcja

O nas

Serwis Psychatog.pl

psychatog, najlepszy serwis dla polskich Magicowców

jest serwisem poświęconym grze w Magic: the Gathering, nasze materiały dedykowane są dla początkujących i dla prosów magicowych. Głównym założeniem i celem jest wspieranie polskich graczy, aby mieli jak najwięcej przyjemności z gry, ale także byli dobrze poinformowani, co się dzieje w magicowym świecie.

Pragniemy, żeby tę stronę tworzyli gracze dla graczy, ale także sędziowie, organizatorzy turniejów i młodzi adepci karcianki dopiero wchodzący w świat gry. Liczą się umiejętności, motywacja, pasja i sukcesy oraz chęć tworzenia czegoś wielkiego!

Własność Strony

Założyciel i administrator strony:

Przemysław „Ober” Oberbek

Oberpixel 
NIP: 5222661242
REGON: 523476798
Kontakt: ober@psychatog.pl

Współpraca z Psychatog.pl

W związku z ciągłym rozwojem serwisu, cały czas szukamy redaktorów, dziennikarzy, grafików i informatyków chętnych do współpracy z serwisem. Jesteś pasjonatem magica, znasz się na grze albo na tworzeniu serwisów internetowych i chcesz nas wspomóc, to serdecznie zapraszamy! Szukamy także osób do obsługi technicznej, wyszukiwania i wprowadzania danych itp. Za regularną pracę na rzecz serwisu wynagradzamy: produktami, złotem, maną, magicowymi drobiazgami, matami magicowymi, gadżetami firmowymi itp.

Wszelkie możliwości kontaktu są podane w zakładce kontakt. Przedstaw się, opisz swoje umiejętności, historię magicową i to, w czym mógłbyś nam pomóc. Określ swoje umiejętności i potrzeby, a na pewno znajdziemy wspólny język i się dogadamy.

 

Wsparcie przez Patronite

Patronite Psychatog.pl, Magic Lore, historia magica, Commander, EDH, cEDH

Gorąco namawiamy do wspierania naszeych projektów za pośrednictwem Patronite. Dzięki temu, będziemy mogli opłacać autorów tekstów, a także polepszać wizualną stronę materiałów i serwisu!

Elder Dragons Highlander - smoki założyciele Commandera

Chciałbym w tym miejscu także serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom, którzy wspierali i wspierają Psychatoga i jego twórców!

Psychatog.pl