Powrót do Redakcja

O nas

Psychatog.pl

psychatog, najlepszy serwis dla polskich Magicowców

jest serwisem poświęconym grze w Magic: the Gathering, nasze materiały dedykowane są dla początkujących i dla prosów magicowych. Naszym założeniem i celem jest wspieranie polskich zawodników, tak aby jak najczęściej znajdywali się w finałowych meczach i wygrywali na krajowych oraz zagranicznych turniejach wysokiej rangi. 

Polacy mają ogromny potencjał i możliwości, jednak często brakuje kilku punktów do „zrobienia Topa”, dobrej analizy przed zmieniającym się formatem czy wejściem nowej edycji, budowy skutecznego polish techa, a nawet znajomości jakiejś finezyjnej zasady mogącej wygrać mecz. Chciałbym, aby ta strona poprzez artykuły, dyskusje, decklisty i dobrą publicystykę służyła naszym prosom.

Chcemy zorganizować zespół ludzi mogących wygrywać premiere eventy, a w efekcie może nawet uda nam się wykrystalizować team polskich graczy turniejowych.

Pragniemy, żeby tę stronę tworzyli prosi dla prosów, ale także sędziowie, organizatorzy turniejów i gracze dopiero wchodzący w świat gry zawodowej. Liczą się umiejętności, motywacja, pasja i sukcesy oraz chęć tworzenia czegoś wielkiego!

 

Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem serwisu, cały czas szukamy redaktorów, dziennikarzy, grafików i informatyków chętnych do współpracy z serwisem. Jesteś pasjonatem magica, znasz się na grze albo na tworzeniu serwisów internetowych i chcesz nas wspomóc, to serdecznie zapraszamy! Szukamy także osób do obsługi technicznej, wyszukiwania i wprowadzania danych itp. Za regularną pracę na rzecz serwisu wynagradzamy: produktami, magicowymi drobiazgami, matami magicowymi, gadżetami firmowymi itp.

Wszelkie możliwości kontaktu są podane w zakładce kontakt. Przedstaw się, opisz swoje umiejętności, historię magicową i to, w czym mógłbyś nam pomóc. Określ swoje umiejętności i potrzeby, a na pewno znajdziemy wspólny język i się dogadamy.

 

Darowizna

Jeśli podoba Ci się nasz serwis i chcesz abyśmy dalej się rozwijali, robili bardziej soczyste teksty na stronę, pisali relacje z turniejów międzynarodowych, to wspomóż nas darowizną.

Nawet drobna kwota pomoże w budowaniu coraz to lepszego Psychatoga! Kliknij tutaj, a okażesz mi miłość, zrozumienie i $$$ -> link do płatności przez PayPal.

 

 

Print Friendly, PDF & Email