Akademia Nicola Bolasa #11 – Elementy stołu i fazy gry!

Gramy w karty i nienawidzimy pieniędzy, a efekty będziecie mieli okazje zaraz obejrzeć! Ostatnio odbiegaliśmy trochę od tematów bezpośrednio związanych z grą. Nie wynikało to z braku chęci, a raczej z braku zasobów, dzięki którym moglibyśmy Wam pokazać samą rozgrywkę w godny uwagi sposób. Próbowaliśmy różnych budżetowych rozwiązań, ale dopiero kiedy wpadła nam w ręce kamera GoPro i mogliśmy na świat spojrzeć rybim okiem, poczuliśmy że jesteśmy na dobrej drodze. W tym odcinku, w kompletnie innowacyjny sposób pokażemy Wam odpowiedź na jakże egzystencjalne pytanie „Jak grać?”. Krok po kroku, prosto i zrozumiale opowiemy Wam o tym jak wygląda mecz, na jakie strefy dzieli się gra oraz jak przebiegają konkretne jej fazy. Nie zabraknie oczywiście również słowa klucza! Zapraszamy do oglądania i wspólnej zabawy!

 

Wspólnie postawiliśmy pierwsze kroki z kamerą na głowie. Już niedługo przejdziemy przez podstawy gry i wypłyniemy na szerokie wody MTG. A wtedy wszystko się może zdarzyć! Już teraz szykujemy się na pierwsze deck techy po wyjściu Originsów!

Przypominamy Wam też o trwającym zarówno na kanale, jak i na facebooku konkursie, wspieranym przez sklep StrefaMTG. Zostawcie lajka i zasubskrybujcie nasz kanał, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - anb konkurs


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa.

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze