GaleriaX

Witamy na naszej ukrytej galerii, której nigdzie nie reklamujemy. Jest to swoisty Easter Egg, którego pozostawiliśmy jako ciekawostkę. Galeria zawiera fun karty stworzone głównie przez Domasza i Sierota. Jest w nich zapisany kawałek historii, najczęściej warszawskiego magica. Na kartach jest wiele osób grających w przedziale czasowym 1995-2005. Zdolności kart dobieraliśmy pod zabawne historie, zagrania, wydarzenia turniejowe, jakieś małe tradycje, granie z typem itd. Mogą być często trudne do zrozumienia, wynikające z kontekstu i rozpoznawalne w bardzo wąskim gronie, ale cóż – taki urok Easter Egg 'ów Bunny

Wśród kart zapodziały się także dwa domaszowe komiksy. Enjoy!

karn golem in mox magic - easter eggProponujemy także nasze fun galerie na facebooku i zbiory obrazków okolicznościowych, zamieszczam tam najróżniejsze obrazki znalezione w sieci, wygooglowane, wytropione na tumblerze, weheartit, twitterze, pinterest, 9gag, deviantart, stronach z komiksami magicowymi i serwisach pochodnych. Zapraszam do obejrzenia albumów:

Jeśli chcesz polecić nam jakiś mem, obrazek, humorystyczne foto – skontaktuj się z redaktorem naczelnym serwisu przez mail: ober@psychatog.pl, złap go przez jeden z serwisów podanych na naszej stronie kontaktowej, albo pisz w komentarzach na dole galerii. Chcielibyśmy, aby nasz serwis była Wam jak najbardziej przyjazny, abyście z konstruktywnie i zabawnie spędzali na nim czas : )

Print Friendly, PDF & Email
ober mtg draft theros 4

Drafty Theros

Poniżej w galerii prezentujemy screenshoty z wydraftowanych przez Sołtysa decków w formacie 3x Theros. Zagrał ich tyle, że warto zebrać wszystkie w jedno miejsce. Może się komuś przydadzą. Warto zaznaczyć, że Drafty Theros idą naszemu wicenaczelnemu bardzo dobrze i większość z poniższych poszły 3-0, albo przynajmniej zrobiły finał.

Jeszcze poniżej dorzuciłem …

Print Friendly, PDF & Email

Grafiki, Memy, Projekty

W tej galerii prezentujemy najrózniejsze projekty z naszego serwisu, fan karty, zabawne grafiki, memy internetowe itd. Większośc z nich to produkcje Obera albo Domasza. Mają służyć Waszemu dobremu humorowi albo inspiracji.

Proponujemy także nasze fun galerie na facebooku i zbiory obrazków okolicznościowych, zamieszczam tam najróżniejsze obrazki znalezione w sieci, wygooglowane, wytropione na tumblerze, …

Print Friendly, PDF & Email

Magicowe gify

W poniższej galerii prezentujemy najróżniejsze gify magicowe znalezione w sieci. Wyszukane na redditach, tumblerach, różnych stronach związanych z mtg. Jeśli widzieliście gdzieś fajne animacje, które by się tu nadawały, to dajcie znać!

 

 

-x-

Proponujemy także nasze fun galerie na facebooku i zbiory obrazków okolicznościowych, …

Print Friendly, PDF & Email

Playmaty Magicowe

W poniższej galerii prezentujemy różne playmaty przygotowane przez artystów, sklepy i WOTC na turnieje Grand Prix czy SCG. Wyszukane na redditach, tumblerach, różnych stronach związanych z mtg. Jeśli widzieliście gdzieś fajne playmaty, które by się tu nadawały, to dajcie znać!

 

-x-

Proponujemy także nasze fun galerie …

Print Friendly, PDF & Email