GM Tog Draft #20 – RW Removal w formacie Dragons-Fate

Troszkę mi to zajęło, ale po okresie draftowej posuchy oraz emocjach związanych z Pro Tourem w Brukseli i Grand Pirx w Krakowie wracam do gry. Dzisiaj umieszczam pierwszy draft jaki rozegrałem online w formacie Dragons-Dragons-Fate, a trzeci jaki rozegrałem w tym środowisku w ogóle.  Jak to zwykle u mnie bywa przy rozgryzaniu nowego formatu nie ustrzegłem się kilku błędów, ale myślę, że zarówno same gry jak i deck (który ochrzciłem RW Removal z uwagi na ponadprzeciętną ilość solidnych „niszczarek”) na tyle ciekawe, iż warto oko zawiesić.

Materiał powstał dzięki Gamesmasters.pl – serdecznie dziękujemy za wsparcie. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

 

GM logo na TOG mtg

MTGO Dragons-Dragons-Fate 8-4 – przebieg drafta:

 

pokaż / ukryj

RW Removal

 

RW Removal – draft i deckbuilding

RUNDA 1

RUNDA 2

RUNDA 3

 

Pozdrawiam
– Sołtys

holiday cube by Sołtys


 

dragons of tarkir napis

Podstawowe informacje o Dragons of Tarkir:

key artOpis fabuły „Dragons of Tarkir: Po wykonaniu swojej misji w przeszłości Tarkiru, Sarkhan Vol wraca do zmienionej przyszłości. Po uratowaniu Ugina smoki przejęły władzę nad krainą, znane postacie z historii głównego bohatera całkowicie się zmieniły; Zurgo stał się zwyczajnym służącym, Narset nie zginęła z jego rąk, za to stała się planeswalkerem. Bardzo dokładny opis świata wraz z omówieniem nowych klanów, Smoczych Elderów, języka smoków, ważnych miejsc i postaci Tarkiru, znajdziecie w przewodnikach dla Planeswalkerów:

Nazwa setu: Dragons of Tarkir.
Blok: Set trzeci z bloku Khansów.
Trzyliterowy skrót: DTK.
Twitter Hashtag: #MTGDTK.

Liczba kart: 264.

Constructed: DTK dochodzi do Legacy, Moderna i Vintage bez zmian dla formatów. Od dnia prereleasów będziemy grali w Typie 2: Blok Therosa, Khans of Tarkir, Dragons of Tarkir, Fate Reforged i Magic 2015 Core Set.
Limited: Po wejściu DTK formatem draftowym jest: 1x DTK, 1xFRF i 1x KTK, formatem sealeda są 2 boostery KTK, 2 FRF i 2 DTK, a dla sealeda prereleasowego są 4 boostery DTK, 1 booster FRF i 1 seeded DTK.

Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla graczy: card-set-archive/fate-reforged.
Oficjalna strona Dragons of Tarkir dla sklepów: http://wpn.wizards.com/en/products/dragons-tarkir.

Języki w jakich wydane są produkty: angielski, uproszczony chiński, chiński tradycyjny, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański.


 

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze