ANB – DCI i Planeswalker Points – z czym to jeść?

Każdy z graczy MTG ma swój numer DCI. Czy wiecie jednak, co oznacza ten skrót? Po co zbieramy Planeswalker Points i czy warto oszukiwać na turniejach? Co sędzia ma z sędziowania? Dokąd tupta nocą jeż? Możesz wiedzieć jeśli chcesz! W dzisiejszym odcinku znajdziecie odpowiedzi na te ważne, ale nieczęsto zadawane pytania. No, może poza tym z jeżem, bo niestety żaden z nam znanych nie chciał zdradzić swojej tajemnicy. Natomiast na koniec filmu pojawi się inny zwierz, który pełni rolę producenta, reżysera, operatora i oświetleniowca w jednym ;] Zapraszamy do oglądania!

Oczywiście w weekend opublikowaliśmy też film instruktażowy jak nie otwierać Ekspedycji w boosterach BFZ z cudem zdobytego Fat Packa. Mimo ich braku polecamy Wam obejrzeć!

 

Jeśli Wam się podobało to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpage’u. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - Planeswalker Points


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Komentarze