ANB – Testujemy Event Deck Batlle for Zendikar!

Dzień dobry, witamy ponownie po naszych tygodniowych wakacjach. Jeżeli lubicie grać w Magica, a nie lubicie wydawać pieniędzy, to powinniście zmienić hobby. Żartujemy oczywiście Smile Bohaterem dzisiejszego odcinka jest Event Deck Batlle for Zendikar. Produkt, który jest dowodem na to, że MTG nie musi kosztować dużo. Wzięliśmy go na warsztat i poddaliśmy rozmaitym testom. Zestaw doskonale sprawdził się w domowych rozgrywkach, a także, po drobnych zmianach, będzie w stanie zawalczyć  na FNMie! Zapraszamy do oglądania!

Tymczasem w weekend, kiedy wszyscy otwierali jeszcze ciepłe boostery Zendikaru w trakcie prereleasów, my żegnaliśmy się z formatem otwierając wygrane na ostatnim „starym” FNMie paczki. I oto Rafał dał doskonały przykład jak nie należy tego robić!

 

Jeśli Wam się podobało to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - Event Deck Batlle for Zendikar


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

 

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze