ANB – PT, GPT, RPTQ co to za stwory, czyli Magicowy świat turniejów

Czy wasi znajomi, niewtajemniczeni w arkana MTG, podobnie jak nasi otwierają szeroko oczy kiedy opowiadacie im o turniejach FNM, GPT, GP, Prerealeasach? Sami już tracicie orientację, co to PPTQ, RPTQ i za co można otrzymać zaproszenie na Pro Tour? A może zastanawiacie się, jakie turnieje w roku są najważniejsze i które pozwolą Wam zebrać najwięcej Planeswalker Pointsów? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście pozytywnie, to dzisiejszy odcinek Akademii Nicola Bolasa jest właśnie dla Was! Oglądajcie uważnie, bo przygotowaliśmy dla Was bardzo trudną zagadkę w naszej małej rywalizacji. Ciekawe kto odgadnie poprawnie nazwę karty? Ogłaszamy też zaległego styczniowego zwycięzce!

Powoli też zaczynamy przymierzać się do świętowania roczku ANB. Będzie się działo więc warto nas śledzić. A teraz zapraszamy na film!

 

Jeśli Wam się podobało, to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpage’u. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - gpt, ptq, rptq, wc


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze