ANB – Relacja z Grand Prix Praga 2015!

Z kamerą ANB byliśmy już w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, ale w Pradze jeszcze nie! Chociaż znamy to miasto od podszewki, to zawsze chętnie do niego wracamy! Tym razem postanowiliśmy pokazać Wam jego magiczną stronę i wybraliśmy się na łikendowe Grand Prix Praga 2015. W hali starego dworca panowała gorąca atmosfera i to nie tylko ze względu na emocje targające prawie 1500 zawodnikami : ) Było jak na weselu – białe obrusy, zimne piwo, parki w rohliku, tylko jakoś panien młodych było niewspółmiernie mało w stosunku do ilości panów. Niemniej zabawa była jak zwykle przednia, o czym możecie przekonać się sami oglądając naszą relację! Pojawiło się mnóstwo Polaków, a naszą kamerą uchwyciliśmy kilku „prosów”.

 

W trakcie naszego pobytu w Pradze opublikowaliśmy również kolejny opening FNMowych boosterów. Nie ma co, zdecydowanie musimy otwierać boostery na wizji. Przekonajcie się sami:

 

Zbliżamy się powoli do 200 subskrypcji, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpagu. Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

Akademia Nicola Bolasa - Grand Prix Praga 2015!


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Komentarze