Nowy bloger na Psychatogu!

Alan Andrzejewski, niegdyś bardzo aktywny gracz IRL, obecnie bardzo aktywny online, zaczyna prowadzić swojego bloga na łamach naszego serwisu. Możemy po nim spodziewać się luźnej publicystyki, opisu turniejów, ciekawostek z MtGO itp., czyli różnych tekstów o niewiążącej formie : )

Witamy drugiego blogera na Psychatogu – pierwszy wpis już jutro!

 

 

Wpisy do bloga będą oznaczone tagiem [Blog], tak jak w przypadku oberowych notek blogowych i można je będzie znaleźć na stronie głównej zaraz po publikacji albo w  „Blogach„, gdzie jest również kilka słów o każdym z blogerów (dział z blogami znajduje się w menu rozwijanym zakładki „Teksty”). Ponadto w rozwijanym menu blogów znajdziecie streamy z wpisami konkretnych blogerów.

Jednocześnie zachęcamy do pisania blogów na naszych łamach! Jeśli regularnie grasz w karty, odnosisz sukcesy, pragniesz rozwijać swojego magicowego skilla, obserwujesz fajne akcje z turniejów, jesteś sędzią albo organizatorem czy po prostu masz sporo ciekawych rzeczy do opowiedzenia, to zapraszamy do dzielenia się nimi z naszymi czytelnikami.

Jesteś zainteresowany, umiesz pisać i chcesz blogować na psychatogu, to daj znać na mail: ober@psychatog.pl

 

Komentarze

Psychatog.pl