ANB – Smoczy Opening

Dzień dobry! W związku z przygotowywaniem nowej smoczej jamy i zapewnieniem stałego dopływu wszystkich kolorów many przygotowaliśmy dla Was nieco luźniejszy odcinek. Niedawno premierę miał nowy dodatek do MTG, czyli Oath of the Gatewatch. Jest on znacznie mniej obszerny niż Battle for Zendikar, bo włącza do gry raptem 184 karty. A przy okazji premier udało nam się nazbierać trochę zwycięskich boosterów, które uzupełniliśmy fat packiem.  Czy otwierając prawie 30 boosterów, uda nam się uzupełnić wszystkie braki w potrzebnych kartach? A może znajdziemy w nich coś ekstra, o czym nawet przestaliśmy już marzyć? Zostańcie z nami i zobaczcie – Zapraszamy na Smoczy Opening!

A na deser dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, jeszcze jeden Smoczy Opening tym razem zaległy, bo jeszcze z paczek wygranych w grudniu, których trochę nie było kiedy do tej pory otworzyć!

Jeśli Wam się podobało, to pamiętajcie nas zasubskrybować i zostawić lajka na naszym fanpage’u. Was to nic nie kosztuje, a dla nas to sygnał, że warto! Do zobaczenia za tydzień, stay tuned!

 

Akademia Nicola Bolasa - smoczy Opening


Informacje o autorach możecie znaleźć w zakładce – redakcja. Polecamy również kanał Youtube Akademia Nicola Bolasa oraz profil na facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze