crossorigin="anonymous">

GM Tog Draft #15 – Sultai się nie czai

Machina ruszyła – nie jem, nie piję, nie oddycham tylko cisnę drafty Khansów, a jak mnie najdzie wena to zdarzy się coś nagrać.  Tym razem uraczę Was bodaj najbardziej kontrolną kompozycją jaką wydraftowałem ostatnimi czasy – klan Sultai sprzymierzony z domieszką białej magii.

 W pierwszych dwóch filmach mogą być delikatne problemy dźwiękowe, dalej już raczej z górki. Tradycyjnie gorąco dziękujemy za wsparcie serwisowi Gamesmasters.pl bez którego ten materiał nie ujrzałby tego umęczonego świata.

GM logo na TOG mtg

 

MTGO 3xKhans of Tarkir – przebieg drafta:

Sultai z białym – draft i deckbuilding

RUNDA 1

RUNDA 2

RUNDA 3

 

Pozdrawiam
– Sołtys

GM logo na TOG mtg


 

Khans of Tarkir

Podstawowe informacje o Khans of Tarkir:

Opis fabuły „Khans of Tarkir: Tarkir to świat wojny, w którym potężne klany i ambitni przywódcy ścierają się ze sobą w walce o dominację. Konflikt trwa już od tysięcy lat. Tarkir jest rodzimym planem Sarkhan Vola, planeswalkera, który w wyniku machinacji smoka Nicola Bolasa wraz z Chandrą i Jacem uwolnili Eldrazzich na Zendikarze. Teraz Sarkhan powraca na Tarkir, szukając Ugina. To właśnie ten smok uwięził wspomnianych Eldrazzich. Sam plan był zresztą niegdyś krainą pełną tych jaszczurów. Wszystkie smoki zginęły jednak w wyniku wojen z klanami, na długo zanim Sarkhan w ogóle się narodził. Mimo to klany wciąż podążają ścieżkami wyznaczonymi przez różne cechy wymarłych gadów.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej o fabule nowego setu, zerknijcie do oficjalnego Przewodnika Wędrowca po Khans of Tarkir – tu jest pierwsza część, a tu można znaleźć drugą.

KTK iconNazwa setu: Khans of Tarkir

Blok: Set pierwszy z bloku Khansów

Trzyliterowy skrót: KTK

Liczba kart: 269

Karty Launch Promo: Dragon Throne of Tarkir

Gameday Promo: Heir of the Wilds za udział i Utter End za top 8; obie w wersji full-art

Karta z promoBuy a Box”: Rattleclaw Mystic

Zawartość intro packów: http://magic.wizards.com/en/articles/archive/arc/khans-tarkir-intro-pack-decklists-2014-09-18

Constructed: KTK dochodzi do Legacy, Moderna i Vintage bez większych zmian dla formatów. Wejście KTK do standardu oznacza ucięcie bloku Ravnici i pożegnanie M14. Także od dnia prereleasów będziemy grali w Typie 2: Blok Therosa, Khans of Tarkir i Magic 2015 Core Set.

Limited: Formatem draftowym jest obecnie 3x KTK, formatem sealedowym jest 6x KTK

Oficjalny hashtag Wizardów na Twitterze: #MTGKTK (https://twitter.com/#MTGKTK)

Oficjalna strona Khans of Tarkir: http://magic.wizards.com/en/game-info/products/card-set-archive/khans-of-tarkir

Oficjalne fakty na temat Prereleasów Khans of Tarkir: http://wpn.wizards.com/sites/wpn/files/attachements/khans_of_tarkir_prerelease_instructions_en_lr.pdf

oraz dodatkowe dokumenty: http://wpn.wizards.com/en/resources/rules-documents

Ekipa odpowiedzialna za dodatek:

Initial Concept and Game Design: Mark Rosewater (lead), Mark L. Gottlieb, Zac Hill, Adam Lee, Shawn Main, Billy Moreno, and Ken Nagle

Final Game Design and Development: Erik Lauer (lead), Doug Beyer, David Humpherys, Tom LaPille, Shawn Main, and Adam Prosak, with contributions from Matt Tabak

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze