Nadszedł czas Amonkhetu, ale ja chciałbym wrócić jeszcze na chwilę do Legacy Cube. Przed wami kolejne Mono W aggro w tym formacie. Jakoś tak się złożyło, że tak na koniec zabaw z kostką po raz któryś z rzędu coś takiego wydraftowałem i siadło 3-0.
Tym razem zdążyłem nagrać replaye zanim Wizardzi je zepsuli, więc nadrabiam w ten sposób błąd z poprzedniego drafta. I tak w sumie to ten materiał jest trochę taką „rekompensatą” za to, że do tamtego tekstu filmików z gier dołączyć nie mogłem.


